Küsi pakkumist
4719,00 
4905,00 

Moodulahjud

Pilukoldega ahi ECO

6290,00 

Moodulahjud

Ahja moodulahi Mats

5580,00 
6090,00 

Moodulahjud

Ahja moodulahi Juku

4260,00 

Moodulahjud

Ahja moodulahi Karl

5100,00 
4770,00 
5480,00 
5100,00 

Moodulahjud

Ahja moodulahi Mann

4260,00 
5100,00 
4770,00 

Moodulahjud on järjest enam populaarsust koguvad kütteseadmed nii siin- kui sealpool piiri. Kui põhjanaabrite juures on juba ca 70 aastat eelkõige just moodulahjusid eelistatud, siis samasugust kasvavat tendentsi eelistuste osas võib täheldada ka eestlaste seas.

Moodulahjud koosnevad moodulitest, mis on tehases eelnevalt valmistatud ja mis objektil ahjumeistrite poolt kindlakäeliselt kokku pannakse. Piltlikult võib moodulahjusid võrrelda LEGO klotsidega, millega paljud meist kas lapsepõlves või vanemas eas koos lastega mänginud on. Kuna ahju moodulid on tehases täpselt mõõtu valatud, siis on eksimisruum paigaldamisel väike ja ehitamise aeg kiire, jäädes ilma viimistluseta reeglina kõigest kahe päeva piiresse.

Olenevalt moodulahju massist, suurusest ja objektist sobivad need kas põhikütteks või abikütteks. Põhikütteahjud on mõeldud kodudesse, kus muud küttesüsteemi kasutusel pole ja kogu toasoojus tulebki ahjust. Abikütteks kasutatakse ahju üldjuhul siis, kui hoones on põhiküttena kasutusel mõni muu küttesüsteem nagu näiteks gaasi-, elektri- või kaugküte. Kui põhiküte lühemat või pikemat aega ei toimi või on soov kokku hoida kõrgetelt energiahindadelt, siis on abikütte ahju olemasolu kodus väga oluline.

Kriisisituatsioonide ja energiajulgeoleku seisukohast lähtudes on põhi- ja abikütteahjud ainukesed kütteseadmed, mis hoiavad Sinu kodu soojana igas olukorras. Sõltumatus kolmandatest osapooltest ja ise hakkama saamine on sellistes situatsioonides ääretult tähtis. Siinkohal ei saa mainimata jätta ka seda, moodulahjude kolletes või leivaküpsetusahjudes on alati võimalik maitsvaid soojasid roogasid (supid, pudrud, pajaroad, ahjukartulid, liha, pirukad jne) valmistada, mis sõltumatust ja ise toimetulekut veelgi suurendab.

Moodulahjud on oma olemuselt kõrge soojasalvestusvõimega keskkonnasõbralikud ahjud, mis sobivad igasse interjööri. Aga kelle moodulahju eelistada? Eks ikka Brula, Calor ja Ahja moodulahjud on need, mis kedagi külmaks ei jäta ei otseses ega ülekantud tähenduses.

Brula moodulahjud

Brula on intelligentne ahjuehitussüsteem, mis võimaldab disainida ja ehitada täpselt sellise kuju ja välimusega ahju, millest alati unistanud oled ja mis sobib sellest tulenevalt Sinu koju ideaalselt. Ahju kolle ja lõõristik valmib Saksamaal Brula tehases kvaliteetsetest šamottmaterjalist moodulistest, mis objektil ahjumeistri poolt kokku pannakse.

Erinevalt tavapärastest moodulahjudest võivad Brula moodulahjud olla tõelised kunstiteosed, näiteks voolavalt ümarad, mitmetasapinnalised, mõnusa lesoga, kauni karniisiga, stiilse puudehoidlaga jne, piiriks on vaid kujutlusvõime.

Moodulitest koosnevad ahjukolded ja lõõristikud ning soojustsalvestavatest plaatidest väliskest tagavad kõrge kasuteguriga ja keskkonnasäästliku ahju.

Calor moodulahjud

Sarnaselt Brula moodulahjudele on suurepärane valik meie poolt välja töötatud hübriidmoodulahjud, mis valmivad kõigest kahe päevaga. Hübriidmoodulahjude sisuna kasutame oma hea koostööpartneri Ahja moodulahju ahjukoldeid, mille kvaliteedis võib alati kindel olla. Väliskest on meie hübriidmoodulahjudel valmistatud kõrgelt hinnatud Saksa tootja Brula soojustsalvestavatest BRULAheat plaatidest, millel on mitmeid eeliseid võrreldes teiste materjalidega. Sel on suur soojasalvestusvõime, see hakkab kiiresti ümbritsevasse ruumi soojust eraldama ja see on kergema kaaluga. Tänu kergemale kaalule sobivad need moodulahjud suurepäraselt ka kõrgematele korrustele, kuhu põrandakonstruktsioon väga suure massiga ahjusid ehitada ei võimalda.

Ahja moodulahjud

Kodumaistest tootjatest on moodulahjude heaks ja populaarseks näiteks Ahja moodulahi, kes on meie hea koostööpartner olnud juba pikki aastaid. Kõik moodulid valmivad Põlvamaal, täpsemalt Ahjal asuvas tootmishoones ja sealjuures 100% käsitööna. Materjalina on kasutusel suure salvestusvõimsusega Croval, mis tänu oma headele omadustele ja suurele erikaalule sobib ahju ehitamiseks suurepärasel. Antud materjali soojasalvestusvõime on pea kaks korda suurem, kui tavapärasel ahjutellisel.

Meie kogemustega ahjumeistrid pole Ahja moodulahjudega mitte ainult suurepäraselt Sina peal, vaid on andnud oma panuse ka tootearendusse. Täpsemalt oleme meie välja töötanud ECO ahju keskkonnasäästliku ja väga puhta põlemisega pilukolde, mille puhul suunatakse põlemiseks vajalik õhk koldesse läbi külgedes ja tagaseinas asuvate pilude. Taoline õhujaotus tagab puidust eralduvate gaaside segunemise põlemise ajal, mistõttu on põlemisprotsess kõrgema temperatuuriga, oluliselt puhtam ja puidust saadav energiahulk suurem.

Nagu eeltoodust näed, on moodulahjude valik väga lai ja sobiva ahju leiab nende hulgast kindlasti igaüks.

Mida moodulahjud juurde vajavad?

Kui meie tootevalikus olevate moodulahjude puhul on paigaldus hinna sees, siis viimistlus tuleb täiendavalt juurde soetada. Põhjus on väga lihtne – kui moodulahjude paigalduse puhul on töömaht ette teada, siis viimistluse puhul see nõnda paraku pole. Viimistluse maksumus sõltub valitud viimistlusviisist ja -materjalist, valikuvõimalus on lai ja maitsed erinevad. Moodulahi on võimalik krohvida loodusliku lubi- või savikrohviga või antiikkrohviga, võimalik on plaatida, katta graniidiga või Stucco Lustroga. Samuti on võimalik erinevaid viimistlusmaterjale omavahel kombineerida, lisada omanäolisi maalähedasi joonistusi või elemente. Viimistlus võimaldab anda ahjule täpselt sellise välimuse, millest unistanud oled. Meie aitame Sul need unistused täide viia!

Kõik moodulahjud vajavad juurde veel korstent suitsugaaside ohutuks väljajuhtimiseks. Kui vanematel ja renoveeritavatel hoonetel on enamasti kivikorsten olemas, siis saab loomulikult seda suitsugaaside juhtimiseks kasutada aga ainult juhul, kui kivikorsten on heas korras ja vastab tuleohutusnõuetele. Kui vana kivikorsten tuleohutusnõuetele ei vasta, siis on võimalik korsten muuta kasutuskõlbulikuks, paigaldades korstna sisse üheseinaline roostevaba suitsutoru/hülss.

Uusarenduste puhul on suurepäraseks valikuks kvaliteetsed ja turvalised moodulkorstnad, täpsemalt kas keraamilise sisuga moodulkorstnad või metallist moodulkorstnad. Kas eelistada keraamilise sisuga või metallist moodulkorstent, oleneb juba konkreetsest objektist ja ehitatavast moodulahjust. Kõikide moodulkorstnate suureks eeliseks võrreldes kivikorstnaga on oluliselt lihtsam ja kiirem paigaldus, mis võimaldab töökuludelt kokku hoida.

Miks soetada moodulahjud koos paigaldusega meilt?

Meiega pole Sa tootevalikut tehes kunagi üksi, me tunneme moodulahjusid paremini kui oma viit sõrme ja aitame soovi korral valida just Sinu vajadustele vastava moodulahju ning teostame ka professionaalse paigalduse. Meie tiimis on kuldsete kätega ahjumeistrid, kellel ette näidata vastavad kutsetunnistused ja seljataga aastatepikkused kogemused. Soovid näha meie tehtud töid ja saada inspiratsiooni? Meie ahjumeistrite poolt tehtud ahjud leiad eeltoodud lingilt.

Meil on paindlikud ja turvalised maksevõimalused! Toodete ja teenuste eest on võimalik mugavalt tasuda kõigi Eesti pangalinkide vahendusel, deebet- ja krediitkaardiga, ülekandega või hoopis järelmaksuga, kui soovid summa mitmete kuude peale ajatada.

Hubast kodusoojust!