Moodulahi Calor Rounded

Kuumakse al. 127,82  / 60 kuud

4905,00 

Tasuta paigaldus

Moodulahi Calor Rounded on spetsiaalselt välja töötatud kasutajate vajadusi ja kõrgeid nõudmisi arvesse võttes, tuginedes ühtlasi aastatepikkusele kogemusele. See on ümarate nurkadega kaunis moodulahi, mis pakub hubast toasoojust kargetel talvepäevadel ja silmailu aastaringselt.

Calor Rounded moodulahi ühendab endas eestimaise Ahja moodulahju ja saksamaise Brula tugevused ning parimad omadused.

Antud moodulahju siseosa on valmistatud Ahja moodulahju poolt Croval materjalist, mis on kuni kaks korda parema soojajuhtivusega, kui teised laialtlevinud ahjuehitusmaterjalid. Moodulahi soojeneb juba kütmise hetkel ja eraldab mõnusat soojust veel 12-24 tundi pärast tule kustumist koldes.

Moodulahju väliskest on valmistatud kõrgelt hinnatud Saksa tootja Brula soojustsalvestavatest BRULAheat plaatidest, millel on teiste väliskesta materjalidega võrreldes mitmeid eeliseid. Nimelt on neil soojustsalvestavatel plaatidel suur soojasalvestusvõime, see hakkab ümbritsevasse ruumi kiirelt soojust eraldama ning see on kerge kaaluga. Kergem kaal võimaldab omakorda seda moodulahju paigaldada lisaks põhikorrusele ka kõrgematele korrustele, kuhu põrandakonstruktsioon suure massiga ahjusid paigaldada ei võimalda.

Moodulahi Calor Rounded on varustatud ühtlasi vastupidava Unico S4 ahjuuksega, mis on valmistatud kvaliteetsest terasest. Ahjuuks on suure klaaspinnaga ja võimaldab lisaks soojusele nautida kaasahaaravat tulemängu nii üksi olles kui koos perega. Uksel on kahekordne klaas, tänu millele on välimise klaasi pinnatemperatuur madalam ja põlemistemperatuur koldes kõrgem. Madalam pinnatemperatuur on oluline ohutuse seisukohast, kõrgem põlemistemperatuur mõjutab positiivsel põlemisprotsessi ja aitab ukseklaasi puhtamana hoida. Kui tihtilugu on ahjuuksed kaetud kahekomponentse kuumuskindla värviga, mis võivad kütmisel lõhnu ja aurusid levitada, siis antud ahjuuks on värvitud tehases kvaliteetse ja kallima ühekomponentse värviga, mis on väga vastupidav ja lõhnatu.

Moodulahju maksumus sisaldab ahju ehitamiseks vajalikke detaile ja tasuta paigaldust (v.a saared). Moodulahju paigaldamine võtab meie kogenud ahjumeistrite käes aega 2-3 päeva ning juba saadki tule alla teha, nautida mõnusat soojust ja kaunist leeki.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva