Paigaldus

Oled meie tootevalikust välja valinud endale sobiva ahju, ahjukolde, kamina, kaminasüdamiku, saunakerise, korstna vms ja soovid sellele ka paigaldust? Pakume hea meelega meilt ostetud toodetele kvaliteetset paigaldust. Meie meistritel on vastavad kutsetunnistused ja aastatega seljataga piisaval hulgal objekte, et toime tulla ka kõige keerulisemate väljakutsetega. Meie paigaldatud ja valmistatud kaminaid, ahjusid ja teisi küttekoldeid saad sirvida referentside alt.

Veelgi enam, oleme Sulle vajadusel abiks juba kütteseadme projekteerimisel! Meie meistrid kaasatakse tihtilugu protsessi juba hoone projekteerimise algusest, siis, kui maja alles “paberil” on. Selline varajases staadiumis tehtav koostöö aitab vältida vigu ja hilisemaid kulukaid ümberehitusi. Koos Sinu, disaineri või projekteerijaga ehitame täpselt Sinu vajadustele ja maitsele vastava kauni kütteseadme!

Paigalduse puhul on paraku väga keeruline välja tuua konkreetset hinda kuna kõik objektid ja projektid on lihtsalt niivõrd erinevad. Kuna paigaldus on väga individuaalne ja sõltub väga paljudest teguritest, siis ligikaudse paigaldushinna saame öelda, kui saadad meile järgmist informatsiooni hõlmava e-kirja või täites lehe allosas oleva päringuvormi.

Objekti asukoht

Paigaldusteenust pakume üle Eesti, pole maakonda või suuremat saart, kus me poleks käinud. Kuid objekti asukoht mõjutab paigaldusteenuse hinda otseselt kuna vahemaa ja selle läbimiseks kuluv aeg on erinev ning olenevalt projekti kestvusest, peame teinekord endale ka öömaja leidma.

Korsten

Korsten on ahjude, kaminate ja puukeriste puhul väga olulisel kohal. Kui hoonel korstent veel ei ole, siis meie moodulkorstnad tootekategooriast leiad kindlasti sobiva.

Kui korsten on juba olemas, siis palun täpsusta, missuguse korstna, kõrguse ja läbimõõduga on täpsemalt tegemist.

 • Kas keraamilise sisuga moodulkorsten läbimõõduga 140 mm, 160 mm, 180 mm, 200 mm või muu? Korstna kõrgus?
 • Kas metallmoodulkorsten läbimõõduga 120 mm, 130 mm, 150 mm, 180 mm, 200 mm või muu? Korstna kõrgus?
 • Kas telliskivi korsten avaga 14×14 cm, 14×27 cm, 27×27 cm või muu? Korstna kõrgus?

Kas samasse korstnalõõri on ühendatud veel mõni kütteseade ja kas see kütteseade asub samal korrusel või muul korrusel?

Kõige tüüpilisem ja kulukam viga korstnatega seoses on see, kui pole arvestatud katuse sarikate ja korstna asukohaga ning korstna turvaliseks läbiviiguks pole jäetud piisavalt ruumi.

Ahi

 • Kas tegemist on põhikütteahjuga või abikütteahjuga (kombineeritud muu küttelahendusega)?
 • Kas on olemas alusvundament, mille peale ahi paigaldada või on alusvundament puudu?
 • Kas põlemisõhu võtt tuleb ruumist seest või väljast?

Kamin

 • Kas kamin on soojust salvestava kestaga või soojust mittesalvestava kestaga?
 • Kas kaminal on soojust salvestavad elemendid või mitte?

Saunakeris

Saunakeriste puhul me üldjuhul hinnapakkumise tegemiseks väga palju informatsiooni ei vaja. Piisab korstnaga seotud informatsioonist, kui tegemist on puukerise paigaldusega.

Viimistlus

Kaminate ja ahjude viimistlemiseks on väga palju erinevaid võimalusi. Nagu meie referentside ja toodete juures olevatelt inspiratsioonipiltidelt näed, on ahjude ja kaminate disainil ja viimistlusel piiriks vaid taevas. Missugune viimistluslahendus Sulle huvi pakub?

 • Looduslik viimistlus (savikrohv, lubikrohv, stucco lustro, marmorino vms)
 • Plaaditud, looduskivi, graniit
 • Muu viimistluslahendus
 • Ei soovi viimistlust