Moodulkorstna paigaldus

Vastavalt Eesti seadusandlusele võib kütteseadme ja korstna ehitada/paigaldada pottsepa kutsetunnistusega spetsialist, kuid oma eramus võib erandkorras ja oma tarbeks seda teha igaüks ise. Sellisel juhul on lihtsalt oluline järgida kehtivaid tuleohutusnorme ja korstna tootja poolseid paigaldusjuhiseid. 
 
Kas paigaldada moodulkorsten ise või lasta seda teha oma ala eksperdil, jääb loomulikult igaühe enda otsustada. Moodulkorstna paigaldus on tänapäeval lihtne ja operatiivne ning sellega saavad tõepoolest hakkama kõik, kellel piisavalt pealehakkamist.
 
Meie soovitus on jätta moodulkorstna paigaldus siiski kogemustega spetsialistide hooleks, vältimaks võimalikke paigaldusvigu. Paigaldusvead võivad ju lõppeda tõsise tulekahjuga ja pole harvad juhtumid, kus paigaldusvigade tõttu keeldub kindlustus hüvitise maksmisest. Kui moodulkorstna paigalduse teeb kutsetunnistust ja suurt kogemustepagasit omav spetsialist, siis on meelerahu tagatud. Meelerahu ja kindlus pole rahas mõõdetav, eriti kui see puudutab tuleohutust.
 
Meie tiimi liikmetel on olemas nii suur kogemustepagas, vajalikud kutsetunnistused ja loomulikult kaasneb meie töödega korrektne dokumentatsioon. Nõnda võid alati olla kindel, et Päästeametil ja kindlustusseltsidel pole pretentsioone. 
 
Paigaldame erinevaid moodulkorstnaid, nii metallmoodulkorstnaid kui plokk-korstnaid. Hinnapakkumise saamiseks saada meile palun hinnapäring ja teeme Sulle hinnapakkumise esimesel võimalusel.
 
Kui Sul moodulkorstent veel olemas pole, siis meilt saad kerge vaevaga kogu terviklahenduse. Oleme nimelt Rootsi kaubamärgi Landy Vent maaletooja, turustaja ja sertifitseeritud paigaldaja. Landy Vent on Skandinaavia maades väga tuntud ja kõrgelt hinnatud moodulkorstnate tootja, kes lisaks kvaliteetsetele moodulkorstnatele valmistab korstnapühkimiseks ja korstnate renoveerimiseks vajalikke tooteid/tarvikuid. Kuna Eesti kliima on pigem sarnasem Skandinaavia maade kliimaga kui Lõuna-Euroopaga kliimaga, siis sobivad Landy Vent korstnad meie kliimasse suurepäraselt. 
 
Landy Vent on kahtlemata üks turuliidritest Skandinaavias ja ka meie suur lemmik kõrge kvaliteedi, turvalisuse ja nutikate lahenduste tõttu. Oleme Landy Vent moodulkorstnaid kasutanud küttekollete ehitamiseks ja paigaldamisel üle Eesti juba aastaid, selle kaubamärgi moodulkorstna paigaldust naudivad nii paigaldajad, kui rahule jäävad kliendid.
 
Valiku meie pakutavatest moodulkorstnatest leiad altpoolt aga alati tasub küsida ka erilahendusi ja tööstuslikke moodulkorstnaid kuna väljakutsed meile meeldivad.