Moodulkorsten Landy Facil D150/218 (korstnalõpetus katusel kandiline)

Küsi pakkumist

Kaheseinaline metall moodulkorsten Landy Facil D150/218 on turvaline ja soliidne valik igasse koju.

Landy Facil moodulkorsten on parim korsten kõikidele tahkekütusel töötavatele kütteseadmete tüüpidele. See on projekteeritud temperatuuridele kuni 450°C pidevas töörežiimis (600°C roostevabast terasest). Sisemine hülss on valmistatud 0,6 mm roostevabast korrosioonikindlast terasest EN 1.4404. Efektiivne isolatsioon 32 mm võimaldab korstnal tõusta kiiresti töötemperatuurini ja seega tagada parim võimalik tõmbefunktsioon.

Seda on lihtne ja kiire kokku panna, mis koos soodsa hinna ja kõrge kvaliteediga teeb sellest targa valiku. Välimine musta pulbervärviga värvitud kest on täiesti sile ja ilma lukustusklambriteta, mis tagab moodulkorstnale eriti kauni ilme.

Korstnakomplektis on kõik vajalik korstna algusest kuni korstnamütsini! BowlPress meetodil 32 mm paksune isolatsioon tagab moodulkorstna turvalise paigalduse ja soliidse ilme nii eluruumis kui ka katusel! Katusekatteks/läbiviiguks on universaalne tinast lahendus, mida on võimalik paigaldada kõikidele katusetüüpidele, kuna pehme tinapõll laseb seda voltida mugavalt nii eterniidile, kiviprofiilile, trapetsile jne.

Küsi pakkumist