Ahja Moodulahi

(11 toodet)
Kõik Ahja Moodulahi tooted

Aquaflam

(4 toodet)
Kõik Aquaflam tooted

Aquaflam Vario

(10 toodet)
Kõik Aquaflam Vario tooted

Beyster

(2 toodet)
Kõik Beyster tooted

Brula

(34 toodet)
BRULA - intelligentne ahjuehitussüsteem! Kombineerides Brula kolded, lõõrielemendid ja salvestava väliskesta, on tulemuseks kõrge kasuteguriga ja keskkonnasäästlik ahi/küttesüsteem, mis tagab Sulle alati sooja elamise minimaalse puude kogusega. Intelligentne moodulite lahendus võimaldab meie ahjumeistritel või Sinu ahjumeistril ehitada ahju täpselt sellise kuju ja suurusega, mis sobib just Sinu koju ideaalselt!
Kõik Brula tooted

Caliskan

(26 toodet)
Kõik Caliskan tooted

Calor

(8 toodet)
Kõik Calor tooted

COZY

(31 toodet)
Kõik COZY tooted

Darco

(22 toodet)
Kõik Darco tooted

Darco Ventlab

(13 toodet)
Kõik Darco Ventlab tooted

Gloss Fire

(12 toodet)
Gloss Fire on tuntud Ukraina biokaminate kaubamärk, mis on spetsialiseerunud keskkonnasõbralike ja ohutute biokaminate/biopõletite tootmisele. Disainile ja jätkusuutlikkusele keskendunud biokaminad ja -põletid pole mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka stiilsed ja elegantsed, pakkudes sooja ja hubast õhkkonda igasse eluruumi.
Kõik Gloss Fire tooted

HUUM

(65 toodet)
Unusta igavad kerised - HUUMi keriste minimalistlik disain rõhutab kivide loomulikku ilu ning elavdab leiliruumi sisekujundust. Naudi mahedat ja kauakestvat leili - HUUMi keriste suur kivide mahutavus võimaldab sauna pikalt kuumana hoida ning ka meie elektrikeristel pakkuda puuküttekeristele sarnast mahedat leili. Küta sauna mobiilist - HUUMi mobiilirakendusega piisab vaid paarist klikist telefonis, et võiksid koju jõudes otse kuuma sauna astuda. Panusta kvaliteeti - Kõik meie kerised valmivad roostevabast terasest ja läbivad hoolika tootmisprotsessi, et saavutada hea väljanägemine ning võimalikult kaua vastu pidada.
Kõik HUUM tooted

InFire

(39 toodet)
InFire on spetsialiseerunud biokaminate projekteerimisele ja tootmisele. InFire biokaminad võimaldavad nautida elavat tuld ja soojust kõikides interjöörides nagu näiteks korterites, eramutes, restoranides, hotellides kuna biokaminad ei vaja kostent ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi.
Kõik InFire tooted

Kaasma Disain

(4 toodet)
Kõik Kaasma Disain tooted

KAWMET

(17 toodet)
Kõik KAWMET tooted

Kitman Thulema

(1 toodet)
Kitman Thulema on suurim puit- ja metallmööbli tootja Eestis, omades pikaaegset tootmiskogemust avaliku ruumi ja kaubandussisustuse mööblilahenduste vallas. Kitman Thulema on ühtlasi allhankena tootnud saunakeriseid juba viimased 20 aastat ja pakuvad ka ise elegantseid suure klaasuksega saunakeriseid Kitman nime alt. Tootevalikus on lisaks saunakeristele kvaliteetsed käsitööna valminud lõkkealused ja söegrillid.
Kõik Kitman Thulema tooted

Kratki

(75 toodet)
Kõik Kratki tooted

Landy Vent

(123 toodet)
Kõik Landy Vent tooted

Mindreks

(11 toodet)
Kõik Mindreks tooted

Planika

(1 toodet)
Kõik Planika tooted

Robiren

(29 toodet)
Kõik Robiren tooted

Saunum

(18 toodet)
Kõik Saunum tooted

SIMPLEfire

(18 toodet)
Kõik SIMPLEfire tooted

Skamet

(26 toodet)
Kõik Skamet tooted

suMMit

(5 toodet)
Kõik suMMit tooted

Tatarek

(8 toodet)
Tatarek kütteautomaatika paigaldamine Sinu ahjule tagab alati kontrollitud põlemise, põlemisõhu kontrollimisel pikendab põlemisprotsessi ja seeläbi tagab kütteseadmele veel suurema kasueguri, säästes loodust ja säästes küttepuid kuni 30%. Kütteautomaatika paigaldamine vabastab Sind tüütust siibri sulgemise ootamisest ja säästab seeläbi 1,5 tundi Sinu väärtuslikku aega, sest automaatika sulgeb õhupealevõtu 100% peale põlemise lõppu ning jahtumist ei toimu.
Kõik Tatarek tooted

Traforart

(11 toodet)
Kõik Traforart tooted

Unico

(169 toodet)
UNICO on ainukene kaminasüdamik, mida võid disainida ise nii klaasi, käepideme, koldematerjali kui kolde värvi osas! Keraamiline defektor ja spetsiaalsed düüsid tagavad alati puhta klaasi! Puhas ja tõhus põlemine! Kaminasüdamikud tehakse käsitsi, mis tagab alati kontrollitud kvaliteedi! Ukse avamiseks disainitud POWERlift süsteem on parim, vaikseim ja kauakestvaim tõstesüsteem, mis tagab alati sujuva ukse sulgemise ja avamise.
Kõik Unico tooted

Vitcas

(15 toodet)
Kõik Vitcas tooted

Westbo

(13 toodet)
Rootsist pärit Westbo kaubamärk on skandinaavialiku disainiga malmist ahjusid ja pliite valmistanud juba 25 aastat. Malmile on jäädud truuks just seetõttu, et see on üheltpoolt üks vanimaid materjale ahjude ehitamiseks ning teiseltpoolt on malm väga kuumakindel ja suurepärase soojusjuhtivusega. Kõik Westbo tooted valmivad käsitööna iga ahi ja pliit on täiesti ainulaadne. Westbo panustab pidevalt tootearendusse, et nende ahjud ja pliidid sobiksid suurepäraselt tänapäevastesse interjööridesse. Kõiki Westbo tooteid testitakse Saksamaal ja nad pakuvad ahjude ja pliitide malmosadele suisa 15 aastat garantiid.
Kõik Westbo tooted