Pilukoldega ahi ECO

Kuumakse al. 154,78  / 60 kuud

6290,00 

Tasuta paigaldus

See keskkonnasäästliku ja efektiivse pilukoldega ahi ECO on valminud Ahja Moodulahju ja meie teise ettevõtte Tuli ja Suits OÜ koostöö tulemusel.

Meie töötasime välja puhta põlemisega pilukolde, mis läbis edukalt katsed Eesti Maaülikooli katlalaboris ja Keskkonnauuringute keskuses. Pilukolle on kõrge kasuteguriga uue põlvkonna koldetüüp, kus suunatakse põlemiseks vajalik õhk koldesse läbi külgedes ja tagaseinas asuvate pilude. Selline õhujaotus tagab puidust eralduvate gaaside segunemise põlemise ajal, tänu millele on põlemisprotsess oluliselt kõrgema temperatuuriga, oluliselt puhtam ja puidust saadav energia oluliselt suurem.

Pilukodega ahju ECO koldeplokid on valmistatud spetsiaalsest kõrge erikaaluga (2000 kg/m3) materjalist, millel on suurepärased soojuse salvestusomadused ja piisavad isolatsiooniomadused, mis tagavad kiire põlemistemperatuuri tõusu koldes. Lisaks sellele on ahjukolde laes kõrge temperatuuritaluvusega (1260 C) materjal, mille erikaal on 300 kg/m3. See kolde lae peegel tagab ahjukoldes kiire temperatuuri tõusu ja peegeldab soojuse tagasi koldesse, tekitades kõrge põlemistemperatuuri.

Pilukoldega ahi ECO moodulid on valmistatud end aastakümnete jooksul tõestanud Croval materjalist, mis oma omaduste poolest sobib suurepäraselt ahjude ehitamiseks. Sel on kuni kaks korda parem soojajuhtivus, kui teistel ahjude ehitamiseks kasutatavatel materjalidel. Moodulahi soojeneb juba kütmise käigus ja eraldab ühtlaselt meeldivat soojust veel 12-24 tundi pärast kütmise lõpetamist.

Naudid erinevaid ahjuroogasid? Pilukoldega ahju ECO koldes on toidu küpsetamime täiesti võimalik.

Komplekti maksumus sisaldab kõiki moodulahju ehitamiseks vajalikke detaile ja tasuta paigaldust (v.a saared). Moodulahju paigaldamine võtab meie kogenud ahjumeistrite käes aega kõigest 2 päeva ning juba saadki nautida mõnusat soojust ja kaunist leeki.

Komplekti maksumus ei sisalda viimistlust, küsi meilt pakkumist ka viimistlusele! Moodulahju viimistlemisel on piiriks ainult fantaasia, saa inspiratsiooni allpool.

Tarneaeg: Küsi tarneaega