Ahja moodulahi Mats küpsetusahjuga

Kuumakse al. 147,46  / 60 kuud

5990,00 

Tasuta paigaldus

Ahja moodulahi Mats küpsetusahjuga pakub oma põhitöö ehk kütmise kõrvalt võimalust ka sööki valmistada. Moodulahi on valmistatud end aastakümnete jooksul tõestanud Croval materjalist, mis oma omaduste poolest sobib suurepäraselt ahjude ehitamiseks. Sel on kuni kaks korda parem soojajuhtivus, kui teistel ahjude ehitamiseks kasutatavatel materjalidel. Moodulahi soojeneb juba kütmise käigus ja eraldab ühtlaselt meeldivat soojust veel 12-24 tundi pärast kütmise lõpetamist.

Ahja moodulahi Mats on üks populaarseimaid Ahja moodulahjusid kuna seda on võimalik kütta suisa poolemeetriste halgudega ja see on varustatud eraldi küpsetusahjuga, kus on võimalik valmistada maitsvaid roogasid. Küpsetusahju kõrgus põrandast on 130 cm ja mõõdud 60 x 34,5 x 20 cm (sügavus x laius x kõrgus).

Komplekti maksumus sisaldab kõiki moodulahju ehitamiseks vajalikke detaile ja tasuta paigaldust (v.a saared). Moodulahju paigaldamine võtab meie kogenud ahjumeistrite käes aega kõigest 2 päeva ning juba saadki nautida mõnusat soojust ja kaunist leeki.

Komplekti maksumus ei sisalda viimistlust, küsi meilt pakkumist ka viimistlusele! Moodulahju viimistlemisel on piiriks ainult fantaasia, saa inspiratsiooni allpool.

Tarneaeg: Küsi tarneaega
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.