Raha tagasi garantii!

Kui tunned, et Sinu saunas on leil lühike ja kõrvetav ning pole õhku, mida hingata, siis täienda oma sauna Saunum Base saunakliimaseadmega. Oleme Saunum Base’i paigaldanud nii puuküttel kui ka elektrikerisega saunadesse, aga testinud seda ka suitsusaunades, mida annab Saunumi abil muuta veel paremaks. Saunumi laiem eesmärk on aga muuta iga saun koduseks spaaks, kus oleks võimalik nautida pikka ja mahedat leili ning erinevaid leilitüüpe.

Meie oleme Saunumi seadmes kindlad. Pakume Sulle väga hea võimaluse soetada Saunum Base 10% soodsama hinnaga ning kui seade Sinu sauna paremaks ei muuda, võid selle 30 päeva jooksul tagastada!

Tingimused

- Kuni 31.10.2022 sooritatud Saunum Base sauna sisekliimaseadme ostutehingule kehtib nii soodushind -10% tavapärasest jaehinnast kui ka “30 päeva raha tagasi garantii”.
- Kui ostetud Saunum Base seade (Toode) Ostjale mingil põhjusel ei sobi, siis on Ostjal võimalus see 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest müüjale tagastada ja saada 100% raha tagasi. Toote tagastamisega kaasnevad transpordi kulud katab Ostja.
- Toote tagastamiseks tuleb Ostjal koos kaubaga esitada Toote ostukviitung/arve ja täita vastav avaldus, kinnitades selle kas omakäeliselt või digiallkirjastatult.
- Müüja kannab raha tagastatud Toote eest tagasi Ostja arveldusarvele 14 päeva jooksul alates tagastamisavalduse tegemise laekumisest.
- Tagastatav Toode ei tohi olla rikutud ning peab olema Ostja poolt eelnevalt pakendatud originaalpakendisse või originaalpakendiga võrdväärsesse pakendisse selliselt, et Toode ei saaks transpordil vigastada.

-10%
877,00 
-10%
967,00 
-10%
877,00 
-10%
869,00 

Kuidas Saunum Base töötab?

Kõik Saunumi seadmed kasutavad patenteeritud õhukihtide segamise süsteemi, mis haarab saunaruumi lae alla tõusnud kõrvetava leiliauru, segab selle põrandapinna jahedama õhuga ja suunab pehme leili ühtlaselt tagasi. Nii on leiliviskamisel tagatud ühtlasem temperatuur, niiskem õhk ja kergem hingamine.

Kliimaseadmel on 3 võimsust ning õhutusava reguleerimise võimalus. Mahedaks pikaks leiliks soovitame õutusava vähemalt 25% ulatuses avatuna hoida. Kui soovid aga aururikast sauna, siis vali madalam kuumus, kliimaseadme võimsam kiirus ning hoia õhutusava 100% avatuna, viska rohkelt leili ning naudi!

Patenteeritud õhu soolaioonidega rikastamise meetodiga viib leiliaur saunakliimaseadmesse lisatud Himaalaja soolapallidelt kasulikke soolaioone õhuringlusesse, nahale ja hingamisteedesse.

Saunumi aroomisüsteem segab lenduvad saunaõli aroomid leiliauruga. See on tervislik alternatiiv aroomõli kõrvetamisele kerisekividel. Lisa valitud eeterliku õliga aroomikauss ühe saunapalli asemel, viska leili ning lõõgastu!


Mida kliimaseade leiliruumis muudab?

Saunumi kliimaseade loob täiesti uutmoodi leilikogemuse:

  • leil on pehmem ning ühtlaselt jaotunud üle terve leiliruumi;
  • leili saab visata tihemini ning seetõttu on saunaõhk ka niiskem;
  • niiskem õhk tagab intensiivsema ja tervislikuma higistamise;
  • jahutatud leiliaur laseb kergemalt hingata;
  • leili saab nautida pikemalt;
  • 5 leilitüüpi ühe seadmega – pehme leilisaun, soolaioonidega rikastatud saun,
  • aururikas saun, sanaarium või aroomisaun;
  • peale leili ei teki peavalu ega saunaväsimust.