Kerisekivid läbimõõduga 10-15cm / 20kg kast

26,00 

Ümarad oliviindiabaasist 10-15 cm läbimõõduga kerisekivid sobivad kasutamiseks kõikides elektrikeristes ja puukeristes. Need on vastupidavad ja suure soojusmahutavusega.

Kerisekivid tasub valida targasti kuna kivide suurus, kuju, isegi koostis ja paigutus mõjutavad leili väga tugevalt. Meie soovitame kasutada kerises just selliseid ümaraid kerisekive kuna need pakuvad mahedamat leili. Tänu kerisekivide ümarale kujule liigub vesi kivikihtide vahele ja saab järk-järgult aurustuda, selle asemel et aurustuda korraga pealmiselt kihilt.

Eriti tähtis on valida kerisekivid targasti keriste puhul, kus kerisekivid jäävad maksimaalselt näha. Sellistel puhkudel võiks kombineerida nii väiksema kui suurema läbimõõduga kerisekive, et nende vahele ei jääks suuri tühimikke.

Seetõttu olemegi elektri- ja puukeriste juures eraldi välja toonud, kas sinna sobivad ühe läbimõõduga kivid või tuleks kahe erineva läbimõõduga kive kombineerida, et saaksid nautida võimalikult head tulemust nii visuaalses kui leili mõttes.

Tarneaeg 1-3 tööpäeva