Elektrikeris Saunum Luxury 13-20kW

10158,00 

Tasuta tarne

Saunum Luxury 13-20kW on ainulaadse ja elegantselt kauni välimusega elektrikeris koos sisekliimaseadmega, mida on võimalik paigaldada nii leiliruumi seina äärde kui ka nurka. Suurem küttekehade arv tagab üheltpoolt sauna kiirema kuumaks kütmise ja teiseltpoolt pikendab küttekehade eluiga.

Elektrikeris Saunum Luxury 13-20kW sobib suurepäraselt suuremasse kodusauna, avalikku sauna või spaasse, kus leiliruumi mõõtmed jäävad vahemikku 14-28 m³. Antud kerisel on kolm erinevat võimusevalikut (13.2 kW, 16.6 kW, 19.8 kW) ja paigaldamisel on võimalik valida sobiv võimsus vastavalt ruumi suurusele (14-28 m³, 18-22 m³, 22-28 m³).

Saunum Luxury elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse kuuma õhu leiliruumi ülemistest õhukihtidest ja külmema õhu alumistest õhukihtidest. Kliimaseadme sees õhukihid ja leiliaur maagiliselt segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri kogu leiliruumi ulatuses ja pakub naudingut pealaest jalatallani. See on puhas nauding kogu keha lõõgastavast sauna ja spaa elamusest.

Ühtlasi on Saunum Luxury varustatud Himaalaja soolapallidega, mis rikastavad õhku soola ioonidega ja millel on tervendav mõju nii hingamisteedele kui nahale.

Antud elektrikerisega on leil mõnusalt mahe, keha higistab paremini, saunaseanss on pikem ja pärast saunaskäiku ei tunne Sa mingit saunaväsimust ega peavalu.

Elektrikerise saad valida vastavalt soovile kas harjatud terase või antrasiithalli viimistlusega. Mõlemad värvitoonid on tõeliseks pärliks nii kodus kui avalikus saunas.

Võimsus

13-20 kW
Tarneaeg: Küsi tarneaega