Saunum saunaõli komplekt

39,00 

Saunum saunaõli komplekt muudab Sinu Saunumi seadme koduseks aroomisaunaks!

Saun koos turgutava eukalüpti saunaõliga aitab vähendada hingamisteede haiguste riski, leevendab hooajaliste allergiate sümptomeid ning on efektiivne mitmete bakterite ja viiruste vastu.

Saun koos turgutava greibi saunaõliga aitab tugevdada immuunsüsteemi, leevendada ärevust ja stressi, alandada vererõhku ja luua heaolutunde. Ühtlasi tasakaalustab see saunaõli meeleolu ja emotsioone ning vabastab negatiivsetest emotsioonidest.

Saun koos särtsaka magusa apelsini saunaõliga aitab tasakaalustada vererõhku ja südamerütmi ning toetada nii vaimset kui ka füüsilist puhastumist. See aitab ühtlasi lõõgastuda, rahuneda ja soodustab paremat une kvaliteeti.

Saunaõli komplekt sobib kõikidele Saunumi elektrikeristele ja sisekliimaseadmetele ning see sisaldab 100% naturaalset saunaõli (eukalüpt, greip või magus apelsin), pipetti mugavaks doseerimiseks ja keraamilist kaussi, mille saad asetada ühe soolapalli asemele.

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.