Elektrikeris HUUM HIVE Mini 9kW

Kuumakse al. 25,85  / 60 kuud

789,00 

Tasuta tarne

Elektrikeris HUUM HIVE Mini 9kW on saledam versioon populaarsest HIVE kerisest. See sobib ideaalselt väiksema ja keskmise suurusega (9-15 m³) kodusaunadesse.

Eestis kvaliteetsest roostevabast terasest valmistatud kauni disainiga HUUM HIVE Mini 9kW elektrikeris mahutab suisa 170 kilogrammi kive, mis tagavad kauakestva ja mõnusa leili.

Kuna kerises on kasutatud minimaalselt metalli, siis tuleb suurem osa kuumusest just kividest. Tänu sellele on tervislike negatiivsete ioonide osakaal õhus suurem ja positiivsete ioonide osakaal minimaalne. See on aga üheks tervistatava leili saladuseks.

Kui soovid HUUM HIVE Mini 9kW elektrikerise paigaldada osaliselt saunalava sisse, siis on võimalik kaunima ilme saavutamiseks juurde tellida lisavarustusena uputuskrae. Visuaalsele ilmele ja ohutusele aitab omakorda kaasa spetsiaalselt sellele kerisele valmistatud kaitsepiire, mis samuti lisavarustusena saadaval on.

Võimsus

9 kW 6 kW 11 kW
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.