Juhtpult UKU Local Mirror

Kuumakse al. 22,01  / 60 kuud

657,00 

Tasuta tarne

Juhtpult UKU Local Mirror on HUUMi uusim elektrikerise juhtimisseade, mis oma elegantse välimusega sobib suurepäraselt iga sauna interjööri. See unikaalne ehtsast klaasist valmistatud ja peegeldava pinnaga juhtimispult on iga sisekujundaja ja saunaomaniku unistus.

Kui soovid elektrikerisega sauna küdema panna ainult lokaalselt puldist, siis UKU Local Mirror juhtpult sobib selleks ideaalselt. Antud juhtpult teeb sauna kütmise ääretult lihtsaks ja mugavaks, sellega saavad mängleva kergusega hakkama kõik pereliikmed. Saad reguleerida sauna temperatuuri, valida endale sobiva kütteaja ja kasutada taimerit kütmise algusaja valimiseks. Lähed hommikul tööle ja õhtul koju tulles on lõõgastav saun valmis, mugav kas pole.

Juhtpult sobib kõikidele kuni 18kW elektrikeristele. Sobib kokku nii Huum elektrikeristega kui ka teiste tootjate keristega.

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.