Juhtpult UKU Wifi Mirror

Kuumakse al. 26,69  / 60 kuud

799,00 

Tasuta tarne

Juhtpult UKU Wifi Mirror on HUUMi uusim elektrikerise juhtimisseade, mis oma elegantse välimusega sobib suurepäraselt iga sauna interjööri. See unikaalne ehtsast klaasist valmistatud ja peegeldava pinnaga juhtimispult on iga sisekujundaja ja saunaomaniku unistus.

Kui soovid elektrikerisega sauna küdema panna puldist või mobiilirakendusest, siis UKU Wifi Mirror juhtpult sobib selleks ideaalselt. See juhtpult on mõeldud kodusaunadesse või muudese saunadesse, kus on Wifi leviala kuna antud pult vajab mobiilirakendusega ühendumiseks Wifi võrku. Sina võid oma nutitelefoni ja mobiilirakendusega (Android, iOS, veeb) olla kus iganes maailma nurgas. Niikaua kui Sul on nutitelefonis internetiühendus, saad juhtida ja kontrollida sauna just endale sobival ajal ja kohas. Oled lõpetamas väsitavat tööpäeva või oled jooksmas ja soovid koju jõudes kohe mõnusasse sauna minna? Piisab vaid paarist klikist ja Sind ootabki kuum ja lõõgastav saun. Mobiilirakenduses saad seadistada kütmise algus- ja lõpuaja, valida endale sobiva temperatuuri ja vaadata ka hetketemperatuuri. Ja kui soovitud temperatuur on saavutatud, siis tuleb Sinu telefonile vastav teavitus ja saadki sammud sauna seada.

Juhtpult sobib kõikidele kuni 18kW elektrikeristele. Sobib kokku nii HUUM elektrikeristega kui ka teiste tootjate keristega.

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.