Elektrikeris HUUM HIVE 15kW

Kuumakse al. 34,41  / 60 kuud

1032,00 

Tasuta tarne

Elektrikeris HUUM HIVE 15kW on elegantne lahendus keskmiste ja suuremate (15-30 m³) saunade jaoks. Sobib suurepäraselt kodusaunadesse, spaadesse ja spordiklubidesse.

Eestis kvaliteetsest roostevabast terasest valmistatud kauni disainiga HUUM HIVE 15kW elektrikeris mahutab suisa 270 kilogrammi kive, mis tagavad kauakestva ja mõnusa leili ka suuremale seltskonnale.

Kuna kerises on kasutatud minimaalselt metalli, siis tuleb suurem osa kuumusest just kividest. Tänu sellele on tervislike negatiivsete ioonide osakaal õhus suurem ja positiivsete ioonide osakaal minimaalne. See on aga üheks tervistatava leili saladuseks.

Kui soovid HUUM HIVE 15kW elektrikerise paigaldada osaliselt saunalava sisse, siis on võimalik kaunima ilme saavutamiseks juurde tellida lisavarustusena uputuskrae. Visuaalsele ilmele ja ohutusele aitab omakorda kaasa spetsiaalselt sellele kerisele valmistatud kaitsepiire, mis samuti lisavarustusena saadaval on.

Võimsus

15 kW 12 kW 18 kW
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.