Elektrikeris HUUM CORE SS 9kW

Kuumakse al. 33,21  / 60 kuud

996,00 

Tasuta tarne

Elektrikeris HUUM CORE SS 9kW on paindlikke lahendusi pakkuv võimas elektrikeris väikesaunade jaoks, sobides ideaalselt 9-15 m³ leiliruumidesse. Antud elektrikeris on äärmiselt ruumisäästlik, selle võib paigaldada seinast vaid 4 cm kaugusele. Väikesed ohutuskaugused on saavutatud tänu uutele insenertehnilistele lahendustele. Topelt-tuulutustega seinad tagavad, et kerise välispinna temperatuur on madal, kuid saunakogemus ja leil on suurepärased.

HUUM CORE SS 9kW elektrikerise ülemised nähtavale jäävad iluliistud on roostevabast terasest.

Elektrikerise pealispinna saab kujundada ja viimistleda vastavalt interjöörile. Kerise pinnale saab paigaldada näiteks täpselt sama laudise nagu leiliruumi seintel, laval või mõne muu meelepärase dekoratiivkilbi. Pealispind on võimalik valmistada ja viimistleda kas ise või valida meie poolt pakutavate võimaluste hulgast.

See elektrikeris mahutab 30 kilogrammi kive, mis on paras kogus väiksema sauna leiliruumi üleskütmiseks 45-60 minutiga. Kivide kogus on piisavalt suur, vesi aurustub kividelt jõudmata kerise metallpindadeni ja seeläbi on leil tunnetuslikult mahedam ja pikem.

Võimsus

9 kW 6 kW 11 kW
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.