Elektrikeris HUUM CORE BK 11kW

Kuumakse al. 34,70  / 60 kuud

Original price was: 1220,00 €.Current price is: 1061,40 €.

Tasuta tarne

Elektrikeris HUUM CORE BK 11kW on paindlikke lahendusi pakkuv võimas elektrikeris väikesaunade jaoks, sobides ideaalselt 10-20 m³ leiliruumidesse. Antud elektrikeris on äärmiselt ruumisäästlik, selle võib paigaldada seinast vaid 4 cm kaugusele. Väikesed ohutuskaugused on saavutatud tänu uutele insenertehnilistele lahendustele. Topelt-tuulutustega seinad tagavad, et kerise välispinna temperatuur on madal, kuid saunakogemus ja leil on suurepärased.

HUUM CORE BK 11kW elektrikerise ülemised nähtavale jäävad iluliistud on musta värvi metallist.

Elektrikerise pealispinna saab kujundada ja viimistleda vastavalt interjöörile. Kerise pinnale saab paigaldada näiteks täpselt sama laudise nagu leiliruumi seintel, laval või mõne muu meelepärase dekoratiivkilbi. Pealispind on võimalik valmistada ja viimistleda kas ise või valida meie poolt pakutavate võimaluste hulgast.

See elektrikeris mahutab 40 kilogrammi kive, mis on paras kogus väiksema sauna leiliruumi üleskütmiseks 45-60 minutiga. Kivide kogus on piisavalt suur, vesi aurustub kividelt jõudmata kerise metallpindadeni ja seeläbi on leil tunnetuslikult mahedam ja pikem.

Võimsus

11 kW 6 kW 9 kW
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva