Biokamin InFire Incube

Kuumakse al. 52,09  / 60 kuud

1599,00 

Tasuta tarne

InFire Incube biokamin sobib tänu oma sümmeetrilisele disainile ideaalselt igasse interjööri. Selle võib paigutada vastu seina aga eriti hea näeb see välja ruumi keskel, kus on võimalik elavat tuld nautida mitme erineva nurga alt. Samuti sobib antud biokamin suurepäraselt terassidele ja rõdudele.

Biokamin ei vaja korstnaühendust ega ka spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi ja sobib seetõttu absoluutselt kõikjale – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse või teistesse kliente teenindavatesse ruumidesse. Võid kindel olla, et InFire Incube biokamin oma kauni sümmeetrilise disainiga ei jää märkamatuks kellelegi. Kamin on varustatud kahe 4 mm paksuse karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont. Kamina 110 cm laiuse juures on tulejoone pikkuseks suisa 80 cm.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Incube biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Kaks liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-4 tundi.

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva