Küsi pakkumist

Puukerised

Puukeris COZY 12

648,00 

Puukerised

Puukeris COZY 12 O

648,00 
816,00 
3490,00 
2690,00 
2990,00 
793,00 
842,00 
777,00 
842,00 
696,00 
866,00 
696,00 

Puukerised

Puukeris COZY 18

777,00 

Puukerised

Puukeris COZY 18 O

777,00 
972,00 
955,00 
1020,00 

Eestlased on aastasadu olnud saunarahvas ja saunal on eestlaste igapäevaelus olnud alati väga eriline koht. Sauna on läbi aegade kasutatud hea tervise säilitamiseks ja erinevate tervisehädade leevendamiseks aga loomulikult ka lihtsalt lõõgastumiseks ja pingete maandamiseks. See on teadupärast koht, mis ei puhasta ainult Sinu ihu, vaid ka hinge.

Selle erilise koha südameks on loomulikult head ja kvaliteetsed kerised, olgu nendeks siis elektrikerised, elektrikerised sisekliimaseadmetega või traditsioonilised puukerised.

Puukerised on mõeldud kõigile neile, kes jumaldavad sauna täpselt nõnda nagu tegid seda meie esivanemad. Need on mõeldud neile, kelle jaoks on saunakerise kütmine saunarituaali lahutamatu osa.

Meie tootevalikus on erinevate tuntud ja kõrgelt hinnatud kaubamärkide puukerised, mis pakuvad suurepärast saunaelamust ka kõige nõudlikumale saunafännile. Küta sauna samast ruumist või kõrvalasuvast ruumist, valik on Sinu. Lisaks pakuvad puukerised tänasel päeval ka stiilset disaini, olles tõeliseks disainielemendiks Sinu saunas.

Puukerised pakuvad emotsiooni ja traditsioonilist saunameeleolu

Kui naudid saunakütmise protsessi sama palju kui saunas käimist ennast ja Sulle pole oluline sauna kütmise kiirus, siis on puukerised Sinu jaoks ainuõige valik. Puukerised võimaldavad saunale pühenduda juba tunde varem st saad aja varakult maha võtta, viia kerise juurde mõned sületäied puid, süüdata tule, mõelda rahus omi mõtteid.

Ja kui aeg küps, siis ei ole midagi mõnusamat kui istuda saunalaval, nautida puude praksumist kerises, tunda puidu põlemisel eralduvad lõhna ja leiliruumist köetavate puukeriste puhul jälgida ühtlasi leekide mängu. Juurde hea seltskond, mõõdukas vihtlemine, karastav saunajook ja juba tunnedki, kuidas aeg peatub, kuidas muremõtted kaovad, kuidas stress leiliruumi ventilatsiooniava kaudu jooksu paneb.

Ja loomulikult ei saa üle ega ümber suurepärasest leilist. Kindlasti oled kuulnud tulihingeliste puukeriste austajate suust väidet, et puukerised on parima leiliga kerised. Puukerised pakuvad suurepärast kauakestvat leili, selles pole üldse kahtlustki ja see tuleneb reeglina kivide suurest massist ehk suurest soojusmahtuvusest.

Millise võimsusega puukeris valida?

Õige võimsusega puukerise valimine pole keeruline ülesanne, kui oled kursis mõningate oluliste nüanssidega. E-poes tooteid sirvides näed, et kõik puukerised on meil varustatud infoga, et kui suure leiliruumi need ära kütavad. Leiliruumi ruumala arvutamise valem on väga lihtne ja selleks on ruumi pikkus x laius x kõrgus. Tundub lihtne eks!? Paraku pole siin arvesse võetud soojustamata pindasid, mis võivad igal leiliruumil olla erinevad. Soojustamata pindadeks võivad olla näiteks aken, klaasuks, kivisein, korsten.

Soojustamata pindade puhul tuleks iga soojustamata ruutmeetri kohta lisada leiliruumi ruumalale juurde täiendavad 1,2 m³. Näiteks kui leiliruumil on klaasuks mõõtmetega 8×21, siis soojustamata pinda on ukse laiuse ja kõrguse korrutamisel kokku 1,68 m². Kui need ruutmeetrid korrutada läbi eelpool mainitud koefitsiendiga 1,2, siis saame leiliruumi täiendavaks kubatuuriks 2,02 m³, mis tuleks lisada algsele ruumalale juurde.

Kui võtad eeltoodud info põhjal arvesse kõik soojustamata pinnad, siis võid kindel olla, et arvutuslikult saadud ruumalale vastav keris kütab Sinu leiliruumi ära ja mõnus saunaelamus on garanteeritud.

Et puukerised heas mõttes silme eest kirjuks ei võtaks ja omale sobiva kerise võimalikult kerge vaevaga üles leiaksid, siis selleks on Sul võimalik keriseid mugavalt kuupmeetrite järgi filtreerida. Sulle pakutakse automaatselt välja kõik puukerised, mis Sinu leiliruumi kenasti sobivad. Sinul tuleb ainult valida välja täpselt sellise kaubamärgi ja disainiga keris, mis Sulle kõige südamelähedasem tundub.

Aga loomulikult võid alati leiliruumi mõõtmed koos soovidega meile saata ja aitame Sul välja valida just Sinu sauna jaoks sobiva puukerise.

Mida puukerised juurde vajavad?

Puukerised vajavad juurde erinevaid lisasid, millest mõned on ilmtingimata vajalikud ja mõned valikulised.

Mõistagi on vajalikud kerisekivid, ilma nendeta pole paraku võimalik. Kerisekivide kogus ja kuju võib olla erinev ja tihtilugu tootjad toovad välja, millised kivid konkreetsele kerisele kõige paremini sobivad.

Puukerised vajavad loomulikult juurde korstent, ka selleta pole puuküttega saun võimalik. Seetõttu on meil tootevalikus olemas kvaliteetsed moodulkorstnad, mis meil müüdavate puukeristega ideaalselt kokku sobivad. Oleme Sinu jaoks valmis komplekteerinud isegi saunakorstna komplektid, et Sul oleks võimalikult lihtne endale sobiv saunakorsten valida. Valikus on olemas saunakorstna komplektid nii läbi lae kui läbi seina paigaldamiseks ning neile on võimalik erinevaid elemente juurde lisada.

Valikulistest lisadest on osadele puukeristele võimalik lisada soojusvaheti, mis soojendab sauna kütmisel vett.

Miks osta puukerised meie e-poest?

Meie e-poes pole Sa tootevalikut tehes kunagi üksi! Aitame Sul valida just Sinu vajadustele vastava puukerise. Ühtlase oleme Sulle vajadusel abiks ka ohutu ja töökindla moodulkorstna valimisel ning meilt saad soovi korral nii puukerise kui moodulkorstna professionaalse paigalduse. Kusjuures sellega võimalused ei piirdu, oleme mitmetes Eestimaa kodudes ehitanud/renoveerinud saunasid ja leiliruume ning oleme valmis kõrge kvaliteediga saunaehitust pakkuma ka Sulle.

Meil on paindlikud ja turvalised maksevõimalused! Tellitud toodete eest on võimalik tasuda kõigi Eesti pankade pangalinkide vahendusel, deebet- või krediitkaardiga, järelmaksuga mitmes osas või siis lihtsalt tavapärase ülekandega.

Mõnusaid saunarituaale!