Malmpliidid

Malmpliit Westbo 30

2050,00 
2050,00 
1940,00 
1940,00 

Malm on teadupärast üks vanimaid materjale ahjude, pliitide ja kaminate ehitamisel kuna see on väga kuumakindel, vastupidav ja väga hea soojusjuhtivusega. Võrreldes terasega kiirgab see soojust aeglasemalt ja ühtlasemalt, pakkudes õrna soojuse hajumist ruumis.

Just seetõttu on malmpliidid jätkuvalt väga populaarne valik. Need sobivad ideaalselt igasse maakööki, välikööki, puhke- või jahimajja. Malmpliidid võimaldavad elaval tulel toiduvalmistamist ja küpsetamist aga on ühtlasi heaks soojusallikaks ning disainielemendiks kuna kvaliteetsed kaubamärgid panustavad aktiivselt ka tootearendusse, et pliidid sobiksid sisustuselementidena tänapäevastesse interjööridesse.

Mitmed malmpliidid on varustatud klaasustega, mis võimaldab pere või sõprade ringis nautida puid neelavaid leeke ja mis annavad ruumile suure annuse hubasust juurde.

Alternatiivina malmpliitidele on meie tootevalikus olemas valik malmkaminaid, mis on samuti varustatud pliidiplaadiga ja võimaldavad seega sööki valmistada. Samas tänu šamottsisule salvestavad malmkaminad pliitidest rohkem soojust ja eraldavad seda ruumi veel mõnda aega peale tule kustumist koldes.

Meil müüdavad malmpliidid on niivõrd populaarsed ja praktilised, et need on tee leidnud Eestis valmistatavatesse hüttidesse ja väikemajadesse. Täpsemalt on meie toredad koostööpartnerid kasutanud oma väikemajades Rootsi kaubamärgi Westbo tooteid, kes on skandinaavialiku disainiga malmist pliite valmistanud juba viimased 25 aastat. Ja kuna kõik Westbo malmpliidid valmivad käsitööna, siis on iga pliit täiesti ainulaadne ja selles on tunda meistrite puudutust.

Malmpliidid on lihtsasti paigaldatavad

Erinevalt kividest laotavatest pliitidest on malmpliite ääretult lihtne paigaldada. Nende paigaldamiseks pole vaja muud kui paraja suurusega asukohta pliidile ja ühendust korstnaga. Olenevalt konkreetsest tootest on korstnaga ühendus kas pliidi taga, pliidi peal või valikuline (võimalik valida ise sobiv ühenduskoht).

Osad malmpliidid on kasutatavad nii eraldiseisvatena kui integreeritavatena, mis tähendab seda, et pliit on võimalik paigaldada samale tasapinnale muu köögimööbli ja -tehnikaga aga loomulikult tuleb siis arvesse võtta tehnilisi näitajaid ja ohutusnõudeid.

Pliidi soovitame lasta paigaldada oma ala eksperdil, et tulemus oleks kvaliteetne ja mõistagi ohutu.

Mida malmpliidid juurde vajavad?

Malmpliidid nagu teisedki puukütteseadmed vajavad suitsugaaside väljatõmbeks korstent.

Kui hoonel on juba kivi- või moodulkorsten olemas, siis on Sul sellevõrra üks mure vähem. Kui aga korsten puudub, siis ära muretse, meie tootevalikus on olemas kvaliteetsed ja ohutud moodulkorstnad, mis meil müüdavate malmpliitidega suurepäraselt kokku sobivad.

Moodulkorstnad on tõhusad, turvalised ja suurepärase tõmbega ning nende paigaldus ja hooldus on lihtne ja kiire.

Miks osta malmpliidid meie e-poest?

Meie e-poes pole Sa tootevalikut tehes kunagi üksi! Aitame Sul valida just Sinu vajadustele vastava ja ruumi sobiva malmpliidi.

Pakume meilt soetatud toodetele soovi korral ka paigaldust, korstnaga ühendamist ja isegi moodulkorstent koos paigaldusega kui Sul seda vaja peaks minema.

Meie e-poes on paindlikud ja turvalised maksevõimalused! Tellitud toodete eest on võimalik tasuda kõigi Eesti pankade pangalinkide vahendusel, deebet- või krediitkaardiga, järelmaksuga mitmes osas või siis lihtsalt tavapärase ülekandega.