Küsi pakkumist
990,00 
613,00 
936,00 
1031,00 
1664,00 
3973,00 
1772,00 
2050,00 
2915,00 
2915,00 
2050,00 
2193,00 
1452,00 

Malmi on kasutatud kaminate, ahjude ja pliitide ehitamisel juba sajandeid kuna sellel materjalil on väga palju positiivseid omadusi, millest olulisemad toome siinkohal ka välja:

  • Malm on väga vastupidav materjal, see suudab taluda kõrgeid temperatuure ja pidevat kuumust. Malm säilitab oma tugevuse ja struktuuri (ei deformeeru) isegi pikaajalise kasutamise korral.
  • Malm soojeneb kiiresti ja samas on hea soojuse akumulaator – see suudab koguda ja säilitada soojust ning seda aeglaselt ja ühtlaselt ümbritsevasse ruumi eraldada. Kui malmkaminal on lisaks veel keraamiline sisuga vooderdatud kolle, siis pikeneb soojussalvestusvõime veelgi.
  • Malm on tuntud oma vastupidavuse ja pika eluea poolest. Kvaliteetselt valmistatud malmkaminad võivad kesta aastakümneid ja pakkuda mitmekümne aasta pärast jätkuvalt nii soojust kui silmailu. Sel materjalil on oma esteetiline võlu, seda on võimalik vormida ja disainida erinevatel viisidel ning tume ja matt pind on alati ja kõikjal elegantne.

Tänu nendele omadustele on malmkaminad väga populaarsed, sobides ideaalselt koju, maale, puhke- või jahimajakestesse. Need kaminad sobivad kõikjale, kuhu soojust salvestava kamina ehitamine pole võimalik või otstarbekas. Kusjuures meie pakutavad malmkaminad on leidnud tee ka mitmesse Eestis valmistatavatesse väikemajadesse ja hüttidesse, mis jahedamal ajal omanikele soojust pakuvad.

Malmkaminad on saadaval erinevates suurustes, erineva võimsusega, erineva disainiga ja erineva viimistlusega. Olgu Sinu interjöör traditsiooniline või kaasaegne, sobiva malmkamina leiad endale kindlasti. Kõik malmkaminad on varustatud suure klaasuksega ja olenevalt mudelist võivad külgmised seinad olla samuti klaasist, mis võimaldavad pere ja sõprade seltsis nautida elavat tuld ja hubast soojust mitmest küljest korraga. Kaasahaarav tulemäng ja krudisev puidu põlemise heli loovad õdusa atmosfääri ning lisavad igale ruumile erilist võlu.

Kõik tootevalikus olevad malmkaminad on valmistatud kvaliteetsest malmist ja varustatud deflektori ehk koldelae peegliga, mis pikendab heitgaaside teed ja vastutab järelpõlemise eest. Tänu sellele on tootevalikus olevad kaminad eriti keskkonnasäästlikud.

Osad malmkaminad võivad olla varustatud pliidiplaadiga, mille peal on võimalik vajadusel valmistada suppi, teed või kohvi. Kui toiduvalmistamine on Sinu jaoks määrava tähtsusega, siis meie malmpliidid sobivad selleks suurepäraselt.

Malmkaminad on hõlpsasti paigaldatavad

Kuna malmkaminad on oma olemuselt valmiskaminad, siis on neid väga lihtne paigaldada. Tuleb lihtsalt leida kaminale tulekindla aluspinnaga asukoht, võttes ühtlasi arvesse ohutuskaugusi süttida võivast seinamaterjalist ja ühendada kamin korstnaga. Olenevalt konkreetsest malmkaminast võib korstnaga ühendus olla kamina peal või kamina taga aga on ka kaminaid, mille puhul saab ise pealt- või tagantühenduse vahel valida.

Olgugi, et malmkamina paigaldamine on lihtne, soovitame selle siiski lasta paigaldada oma ala spetsialistil, kes tagab kvaliteetse ja ohutu paigalduse.

Mida malmkaminad juure vajavad?

Kõik puuküttega malmkaminad vajavad suitsugaaside väljatõmbeks mõistagi korstent. Kui hoonel on juba kivi- või moodulkorsten olemas, siis piisab lihtsalt üheseinalisest suitsutorust, millega ühendatakse malmkamin korstnaga.

Kui korsten puudub, siis on ideaalseks valikuks kvaliteetsed ja turvalised moodulkorstnad, mis meil müüdavate malmkaminatega suurepäraselt kokku sobivad. Kas teadsid, et metallist moodulkorstnad on võimalik paigaldada otse malmkaminate peale? Nõnda jääb tulemus eriti kaunis ja samaaegselt hoiad kokku väärtuslikku põrandapinda.

Kõik ülejäänud malmist kaminad (biokaminad, elektrikaminad), mis kasutavad kütusena bioetanooli või elektrit, korstent ei vaja kuna bioetanool põleb ääretult puhtalt ja elektrikamina puhul puudub reaalne leek sootuks.

Miks soetada malmkaminad meilt?

Meiega pole Sa tootevalikut tehes üksi, oleme malmkaminatega sina peal ja aitame vajadusel välja valida just Sinu vajadustele vastava malmkamina ning soovi korral teostame ka professionaalse paigalduse.

Meil on väga paindlikud ja turvalised maksevõimalused! Toodete ja teenuste eest on võimalik mugavalt tasuda kõigi Eesti pangalinkide vahendusel, deebet- ja krediitkaardiga, ülekandega või hoopis järelmaksuga, kui tekib soov summa mitmete kuude peale ajatada.

Mõnusat elava tule nautimist!