Kaminasüdamik Kratki MBN 10kW L

Kuumakse al. 70,02  / 60 kuud

2086,00 

Tasuta tarne

Kaminasüdamik Kratki MBN 10kW L on soodne lahendus kaasaegse ja elegantse nurgakamina ehitamiseks. Seda kaminasüdamikku kasutades on võimalik ehitada ja disainida just selline nurgakamin, millest alati unistanud oled. Selle vertikaalse kamina sümmeetrilised proportsioonid ja ainulaadne vaade elavale tulele tõmbab kahtlemata kõigi ruumisviibijate tähelepanu.

Antud kaminasüdamiku puhul on kasutatud parimaid materjale ja uusimaid lahendusi. Kaminasüdamiku kolle on varustatud kuumakindla TERMOTEC keraamikaga, mis on soojust akumuleeriv materjal ja talub temperatuuri kuni 660°C. Ühtlasi näeb TERMOTEC sile ja hele pind kaminasüdamikus muljetavaldav välja. Kaminasüdamik on varustatud koldelae peegli ehk deflektoriga, mis vastutab kütuseosakeste järelpõlemise eest. Deflektor suurendab ühtlasi põlemise efektiivsust, tagab parema energiakasutuse ja minimeerib kahjulike ainete eraldumist keskkonda. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see kaminasüdamik ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

Kratki MBN 10kW L kaminasüdamikul on vasakule poole avanev tugev ja stabiilne klaasuks, mille klaas on äärtest stiilse musta pealetrükiga. Kaminasüdamik on varustatud mehhanismiga, mis suleb automaatselt kaminaukse. Suur vertikaalne klaaspind võimaldab elavat ja hubast tuld nautida kahest küljest korraga.

Kaminasüdamik on varustatud puhta klaasi süsteemiga, jahedam välisõhk suunatakse klaasile, tekitades sinna õhukardina, mis takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva