Elektrikeris Saunum Spa Session 6kW

Kuumakse al. 128,06  / 60 kuud

4928,00 

Tasuta tarne

Elektrikeris Saunum Spa Session 6kW koos sisekliimaseadmega ja komplektis oleva juhtseadmega võimaldab nautida sauna- ja spaaelamusi kodust lahkumata. See uus revolutsiooniline elektrikeris on disainitud korterisse või eramusse täiusliku sauna loomiseks. Unustamatu saunakogemuse loob patenteeritud õhusegamise tehnoloogia ja viie erineva leilitüübi valimise võimalus, mis loovad Sinu saunast lõõgastava spaa. Õhukihtide segamise süsteem haarab saunaruumist kõrvetava leiliauru, segab selle põrandapinna jahedama õhuga ja suunab pehme leili ühtlaselt leiliruumi tagasi. Nõnda on leiliviskamisel tagatud ühtlasem temperatuur ja õhurikas leiliaur laseb kergemalt hingata. Leili saab visata sagedamini, saunaõhk on niiskem ja higistamine intensiivsem.

Ühtlasi on seadmesse lisatud Himaalaja soolapallid, mis rikastavad õhku soola ioonidega ja millel on tervendav mõju nii hingamisteedele kui nahale.

Saunum Spa Session õhukihtide segamise süsteem on integreeritud kerise sisse ja tulemuseks on klassikaline ja ajatu disain ilma nähtava lõõrita. Kerisel on kahetasandiline kivikorv ja suur kivide maht, mis tagavad ühtlase ja pikaajalise soojuse levimise ning suurema energiatõhususe. Leilivesi jaotub ühtlaselt kivikihtide vahel, vähendades seeläbi termilist šokki nii küttekehadele kui ka kividele ning tagab ühtlase ja maheda leili. Tänu mõnusalt mahedale leilile keha higistab paremini, saunaseanss on pikem ja pärast saunaskäiku ei tunne Sa mingit saunaväsimust ega peavalu.

Erinevaid kerise seadistusi kasutades saad luua suisa 5-ühes spaa lahenduse, mis võimaldab klassikalise leilisauna muuta nii soolaioonidega rikastatud saunaks, mahedaks lõõgastussaunaks, niiskeks aururikkaks saunaks kui ka aroomiteraapiliseks saunaks.

Võimsus

6 kW 9 kW
Tarneaeg: Küsi tarneaega