Elektrikeris Saunum Pro Experience 15kW

Kuumakse al. 100,42  / 60 kuud

3404,00 

Tasuta tarne

Elektrikeris Saunum Pro Experience 15kW koos sisekliimaseadmega pakub Sulle soolaspaa elamust kodust lahkumata. See kauni disainiga elektrikeris on ideaalne valik intensiivsema kasutusega 10-14 m³ saunadesse.

Saunum Pro Experience elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse kuuma õhu leiliruumi ülemistest õhukihtidest ja külmema õhu alumistest õhukihtidest. Kliimaseadme sees õhukihid ja leiliaur maagiliselt segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri kogu leiliruumi ulatuses ja pakub naudingut pealaest jalatallani.

Ühtlasi on Saunum Pro Experience varustatud Himaalaja soolapallidega, mis rikastavad õhku soola ioonidega ja millel on tervendav mõju nii hingamisteedele kui nahale.

Antud elektrikerisega on leil mõnusalt mahe, keha higistab paremini, saunaseanss on pikem ja pärast saunaskäiku ei tunne Sa mingit saunaväsimust ega peavalu.

Erinevaid kerise seadistusi kasutades saad luua suisa 5-ühes spaa lahenduse, mis võimaldab klassikalise leilisauna muuta nii soolaioonidega rikastatud saunaks, mahedaks lõõgastussaunaks, niiskeks aururikkaks saunaks kui ka aroomiteraapiliseks saunaks.

Võimsus

15 kW 12 kW 9 kW
Tarneaeg: Küsi tarneaega