Elektrikeris Saunum Experience 6kW

Kuumakse al. 74,37  / 60 kuud

2277,00 

Tasuta tarne

Elektrikeris Saunum Experience 6kW koos sisekliimaseadmega pakub Sulle soolaspaa elamust kodust lahkumata. See kauni disainiga elektrikeris on ideaalne valik väiksematesse (5-7 m³) saunadesse korteris või eramajas.

Saunum Experience on uuem ja täiuslikum generatsioon populaarsest Saunum Primary elektrikerisest. Sel kerisel on stiilipuhtam disain, see kütab leiliruumi kiiremini ja väiksema elektrikuluga soojaks ning see on muudetud veelgi kasutaja- ja paigaldussõbralikumaks.

Saunum Experience 6kW elektrikerise sisekliimaseade tõmbab endasse kuuma õhu leiliruumi ülemistest õhukihtidest ja külmema õhu alumistest õhukihtidest. Kliimaseadme sees õhukihid ja leiliaur maagiliselt segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri kogu leiliruumi ulatuses ja pakub naudingut pealaest jalatallani.

Ühtlasi on Saunum Experience varustatud Himaalaja soolapallidega, mis rikastavad õhku soola ioonidega ja millel on tervendav mõju nii hingamisteedele kui nahale.

Antud elektrikerisega on leil mõnusalt mahe, keha higistab paremini, saunaseanss on pikem ja pärast saunaskäiku ei tunne Sa mingit saunaväsimust ega peavalu.

Elektrikerise saad valida vastavalt soovile kas avatud või suletud kivikorviga.

Võimsus

6 kW 4,5 kW 9 kW
Tarneaeg: Küsi tarneaega