Dekoratiivkrae korstnaalustusele Landy Facil 160 mm D120

18,00 

Landy Facil kaheseinalised korstnamoodulid on parim lahendus kõikidele tahkekütusel töötavatele kütteseadmetele (ahjud, kaminad, pliidid, pelletikaminad, pelletikatlad). See on projekteeritud temperatuuridele kuni 450°C pidevas töörežiimis (600°C roostevabast terasest). Sisemine hülss on valmistatud 0,6 mm roostevabast korrosioonikindlast terasest EN 1.4404. 32 mm paksune efektiivne isolatsioon võimaldab korstnal tõusta kiiresti töötemperatuurini ja seega tagada parim võimalik tõmbefunktsioon. Välimine kvaliteetse musta pulbervärviga värvitud kest on täiesti sile ja ilma lukustusklambriteta, mis tagab moodulkorstnale eriti kauni ilme.

Korstnamooduleid on võimalik lihtsalt ja kiirelt kokku panna, mis koos soodsa hinna ja kõrge kvaliteediga teeb sellest targa valiku.

Dekoratiivkrae pikkusega 160 mm  sobib Landy Facil D120 korstnaalustusele, katmaks üheseinalist üleminekut kaheseinaliseks (koonuse osa). Nõnda jääb üleminek visuaalselt kaunim – täpselt sama läbimõõduga nagu kaheseinaline moodulkorsen.

 

 

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva