Saunakeriste müük ja paigaldus

Soovid saunakerist aga ei tea, millist toodet valida? Soovid paigaldust aga ei tea, kellele see töö usaldada?

Kui soovid endale saunakerist

aga tootevalik võtab heas mõttes silme ees kirjuks, siis võta meiega ühendust. Aitame Sul välja valida Sinu leiliruumile sobiva võimsusega ja kõige mõnusama leiliga puu- või elektrikerise ning soovitame vajadusel lisatarvikuid, mida konkreetne saunakeris juurde vajada võib.

Kui soovid saunakerise paigaldust või hoopis leiliruumi väljaehitamist,

siis meie tiim on Sulle hea meelega abiks. Paigaldame kõiki meil müüdavaid elektri- ja puukeriseid ning viimaste puhul vajadusel ka moodulkorstnaid. Ja sellega meie kogemustega meistrimehed ei piirdu, oleme mitmetesse Eestimaa kodudesse ehitanud/renoveerinud saunasid ja leiliruume ning oleme valmis kõrge kvaliteediga saunaehitust pakkuma ka Sulle.

Ei mingit tüütut ja ümmargust müügijuttu, vahetu ja pingevaba suhtlus otse meie tehnilise konsultandiga.
    Valikus ainult parimad kerised

    Pakume Sulle ainult neid saunakeriseid, mille kvaliteedis ja headuses oleme kindlad. Meie tootevalikus on kõrgelt hinnatud kodumaiste kaubamärkide kerised, mis ei jäta külmaks ühtegi saunalist. Oleme need kaubamärgid ära testinud ka omal nahal ja suurte saunafännidena julgeme neid soovitada Sullegi.

    Lisaks mõnusale leilile on paljudele saunafännidele olulisel kohal ka saunakeriste disain. Altpoolt leiad mõned inspiratsioonipildid keristest kui disainielementidest leiliruumides.