Sauna sisekliimaseade Saunum Base (must)

Kuumakse al. 52,75  / 60 kuud

1581,00 

Tasuta tarne

Sauna sisekliimaseade Saunum Base on suurepärane täiendus olemasolevale puu- või elektrikerisele. See antrasiithalli korpusega sisekliimaseade tagab leiliruumi ühtlasema õhuniiskuse ja temperatuuri. See pakub ainulaadset leilikogemust ning 5-ühes lõõgastavat kodust spaa lahendust. Naudi pehmet leilisauna, soolaioonidega rikastatud sauna, niisket aururikast sauna, mahedat lõõgastussauna või aroomisauna.

Seinale paigaldatav musta sauna sisekliimaseade Saunum Base tõmbab endasse kuuma õhu leiliruumi ülemistest õhukihtidest ja külmema õhu alumistest õhukihtidest. Kliimaseadme sees õhukihid ja leiliaur maagiliselt segatakse ning seadmest väljub jahutatud õhu-leiliauru segu, mis tagab ühtlasema temperatuuri kogu leiliruumi ulatuses ja pakub naudingut pealaest jalatallani.

Sisekliimaseade on varustatud Himaalaja soolapallidega, mis rikastavad õhku soola ioonidega ja millel on tervendav mõju nii hingamisteedele kui nahale.

Sauna sisekliimaseade Saunum Base sobib leiliruumidele vahemikus 2-20 m³. Vastavalt eelistusele on võimalik valida lühem (149,5 cm) või kõrgem (175,2 cm) versioon kliimaseadmest ja ülemise võreta või võrega (kõrgusele lisandub 11,5 cm).

Tarneaeg: Küsi tarneaega