Madal disainahi Peipsi ääres

Peipsi järve ääres, ühes ääretult hubase interjööriga kodus pakub soojust ja silmailu nüüdsest üks madal disainahi.

Lähteülesandeks oli madal ja atraktiivse disainiga ahi keset elutuba, mis eristuks tavapärasest hallist massist, pakuks rohkelt emotsiooni ja hoiaks mõistagi elamise soojana.

Ahju ehitamiseks kasutasime kvaliteetsest šamotist Brula Tüüp C+ nurgaga ahjukollet, antud ahjukoldele mõeldud lõõrikomplekti ning väliskestaks Brula Heat soojusstsalvestavat plaati.

Loomulikult sai ahi endale ka TATAREK kütteautomaatika, mis võimaldab keskenduda elava tule nautimisele, mõnusa joogi rüüpamisele ja hea raamatu lugemisele, ilma, et peaks muretsema vähese või liigse tõmbe või siibri sulgemise pärast.

Ruumi kokkuhoiu ja kaunima disaini eesmärgil paigaldasime ahjule kvaliteetse Landy Facil D200/267 moodulkorstna (katusel kandiline korstnalõpetus), mille musta värvi ja lukustusklambriteta välispind tagab korstnale stiilse ilme. Valge ahi ja must korsten moodustavad selles interjööris suurepärase värvuskontrasti, millele elav tuli annab omaltpoolt mõnusa värvinüansi juurde.

Selle hubase kodu omanikel jätkub oma armsa ahju kohta ainult kiidusõnu ja külmaks ei jäta see ahi ka pere kassi, kes oma sõbraliku ja rahuliku loomusega ahju kiirelt omaks võttis.