Malmkeris Summit Open kivikorviga

Kuumakse al. 91,96  / 60 kuud

2990,00 

Tasuta tarne

Summit Open w/ stone cage on terasest kivikorviga ainulaadne malmkeris, mis võimaldab saavutada 60/60 niiskuse/temperatuuri suhte, mida teised kerised ei suuda. See malmkeris sobib ideaalselt kõikidele saunalistele, kes ei pea lugu kõrvetavat leilist ega tulistest lavalaudadest. See malmkeris paneb Sind sauna vaatama hoopis teise pilguga ja nautima sauna täiesti uuel moel – olles selle kerise pehmet ja niisket leili korra proovinud, on keeruline tavapärasesse sauna tagasi pöörduda.

Summit Open w/ stone cage malmkeris kaalub 2-3 korda rohkem kui tavaline keris ning on tänu kasutatud materjalile ja suurele kaalule tohutu soojuse salvestaja, mis tagab lõputu leili ja kuivatab pärast saunaskäiku ka leiliruumi. Malmkerise peal on raske kerisekivide kast, mis annab peenelt hajutatud auru ja hoiab pikka aega soojust.

Antud malmkerisega on saun kasutusvalmis kõigest 1-1,5 tunniga ja küttepuude kulu on praktiliselt olematu. Sisuliselt saab hakkama ühe sületäie halgudega pluss pikemal saunatamisel piisab paarist lisahalust.

See teisest ruumist köetav malmkeris sobib suurepäraselt 18-25 m³ saunadele.

Võimsus

25 kW
Tarneaeg: 5-8 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.