Malmkeris Summit Extended voolukivist kattega

Kuumakse al. 144,96  / 60 kuud

5890,00 

Tasuta tarne

Voolukivist kattega Summit Extended on ainulaadne malmkeris, mis võimaldab saavutada 60/60 niiskuse/temperatuuri suhte, mida teised kerised ei suuda. See malmkeris sobib ideaalselt kõikidele saunalistele, kes ei pea lugu kõrvetavat leilist ega tulistest lavalaudadest. See malmkeris paneb Sind sauna vaatama hoopis teise pilguga ja nautima sauna täiesti uuel moel – olles selle kerise pehmet ja niisket leili korra proovinud, on keeruline tavapärasesse sauna tagasi pöörduda.

Keris on varustatud aurugeneraatori kastiga, mis võimaldab saavutada 60/60 niiskuse/temperatuuri suhte veelgi lihtsamalt kui ilma aurugeneraatorita Summit Open kerised. Aurugeneraatori kasti pealmises osas on mugav puidust käepidemega luuk, mille kaudu toimub leiliviskamine ja vallandub saunamaagia. Tulenevalt aurugeneraatori kasti materjali (malm) ja kerisekivide (40kg) kooslusest on leil imeline ja kordumatu, seda lihtsalt peab omal nahal kogema.

Voolikivist kate blokeerib konvektsiooni ja infrapunakiiruse, leiliruum ei kuumene üle ja kuumus on sama nauditav kui traditsiooniliste kahhelahjude puhul.

Summit Extended malmkeris kaalub 2-3 korda rohkem kui tavaline keris ning on tänu kasutatud materjalile ja suurele kaalule tohutu soojuse salvestaja, mis tagab lõputu leili ja kuivatab pärast saunaskäiku ka leiliruumi. Malmkerise peal on raske kerisekivide kast, mis annab peenelt hajutatud auru ja hoiab pikka aega soojust.

Antud malmkerisega on saun kasutusvalmis kõigest 1-1,5 tunniga ja küttepuude kulu on praktiliselt olematu. Sisuliselt saab hakkama ühe sületäie halgudega pluss pikemal saunatamisel piisab paarist lisahalust.

See teisest ruumist köetav malmkeris sobib suurepäraselt 18-25 m³ saunadele.

Võimsus

25 kW
Tarneaeg: 5-8 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.