Malmist kaminasüdamik Kratki Zuzia 15kW L Lift

Kuumakse al. 71,73  / 60 kuud

2192,00 

Tasuta tarne

Ülestõstetava uksega malmist kaminasüdamik Kratki Zuzia 15kW L Lift on soodne lahendus Sinu uue nurgakamina ehitamiseks. Seda malmist kaminasüdamikku kasutades on võimalik ehitada ja disainida just selline nurgakamin, millest Sa alati unistanud oled.

Malmist kaminasüdamik Kratki Zuzia 15kW L Lift on valmistatud kvaliteetsest 8 mm paksusest malmist, mis koos pealispinnal tihedalt paiknevate ribidega pakub suurepärast soojuse eraldumist. Kaminasüdamiku kolle on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub kuni 660°C temperatuuri ja koldelae peegliga ehk deflektoriga, mis vastutab järelpõlemise eest.

Kaminasüdamikul on suur ülestõstetav klaasuks, mis võimaldab elavat ja hubast tuld nautida kahest küljest korraga. Klaasust on võimalik vajadusel avada ka küljele, et oleks soovi korral võimalik klaasi puhastada.

Kaminasüdamiku kolde allosas on turvaline piire, mis takistab puude väljakukkumist kaminast või puude kukkumist vastu klaasi.

Värske õhu sisselaskeava asub tuhasahtli küljes, mille vahendusel on mugav õhu sissevõttu reguleerida. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, tekitades sinna õhukardina, mis takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva