Malmist kaminasüdamik Kratki Zosia Eco 12kW Deco

Kuumakse al. 42,35  / 60 kuud

1269,00 

Tasuta tarne

Malmist kaminasüdamik Kratki Zosia Eco 12kW Deco on soodne lahendus Sinu uue kamina ehitamiseks. Seda malmist kaminasüdamikku kasutades on võimalik ehitada ja disainida just selline kamin, millest Sa alati unistanud oled.

Malmist kaminasüdamik Kratki Zosia Eco 12kW Deco on valmistatud kvaliteetsest 8 mm paksusest malmist, mis koos pealispinnal tihedalt paiknevate ribidega pakub suurepärast soojuse eraldumist. ECO seerial on avaram põlemiskamber, mis on varustatud kuumakindla keraamikaga (talub kuni 660°C temperatuuri), koldelae peegliga ehk deflektoriga ja varem põletamata aurude järelpõletussüsteemiga, mis koos muude kasutusel olevate tehniliste lahendustega teeb sellest kaminasüdamikust keskkonnasäästliku kütteseadme. See malmist kaminasüdamik vastab kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

DECO kaminasüdamikul on suur terasest raamiga klaasuks, mille klaas on äärtest stiilse musta pealetrükiga. Suur klaaspind võimaldab maksimaalselt elavat ja hubast tuld nautida.

Kaminasüdamiku kolde allosas on turvaline piire, mis takistab puude väljakukkumist kaminast või puude kukkumist vastu klaasi.

Primaarne välise õhu sisselaskeava asub kaminasüdamiku allosas. Sekundaarne värske õhu sisselaskeava asub tuhasahtli küljes, mille vahendusel on mugav õhu sissevõttu reguleerida. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, tekitades sinna õhukardina, mis takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva