Malmist kaminasüdamik Kratki Oliwia 16kW Lift

Kuumakse al. 78,29  / 60 kuud

2346,00 

Tasuta tarne

Ülestõstetava uksega malmist kaminasüdamik Kratki Oliwia 16kW Lift on soodne lahendus Sinu uue kamina ehitamiseks. Seda malmist kaminasüdamikku kasutades on võimalik ehitada ja disainida just selline kamin, millest Sa alati unistanud oled.

Malmist kaminasüdamik Kratki Oliwia 16kW Lift on valmistatud kvaliteetsest 8 mm paksusest malmist, mis koos pealispinnal tihedalt paiknevate ribidega pakub suurepärast soojuse eraldumist. Kaminasüdamiku kolle on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub kuni 660°C temperatuuri ja koldelae peegliga ehk deflektoriga, mis vastutab järelpõlemise eest.

Kaminasüdamikul on suur ülestõstetav klaasuks, mis võimaldab maksimaalselt elavat ja hubast tuld nautida. Klaasust on võimalik vajadusel avada ka küljele, et oleks soovi korral võimalik klaasi puhastada.

Kaminasüdamiku kolde allosas on turvaline piire, mis takistab puude väljakukkumist kaminast või puude kukkumist vastu klaasi.

Värske õhu sisselaskeava asub tuhasahtli küljes, mille vahendusel on mugav õhu sissevõttu reguleerida. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, tekitades sinna õhukardina, mis takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

 

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva