Malmist kaminasüdamik Kratki Maja 8kW Deco

Kuumakse al. 30,64  / 60 kuud

914,00 

Tasuta tarne

Malmist kaminasüdamik Kratki Maja 8kW Deco on soodne lahendus Sinu uue kamina ehitamiseks. Seda malmist kaminasüdamikku kasutades on võimalik ehitada ja disainida just selline kamin, millest Sa alati unistanud oled.

Malmist kaminasüdamik Kratki Maja 8kW Deco on valmistatud kvaliteetsest 8 mm paksusest malmist, mis koos pealispinnal tihedalt paiknevate ribidega pakub suurepärast soojuse eraldumist. Kaminasüdamiku kolle on varustatud kuumakindla keraamikaga, mis talub kuni 660°C temperatuuri ja koldelae peegliga ehk deflektoriga, mis vastutab järelpõlemise eest. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see malmist kaminasüdamik ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

DECO kaminasüdamikul on suur terasest raamiga klaasuks, mille klaas on äärtest stiilse musta pealetrükiga. Suur klaaspind võimaldab maksimaalselt elavat ja hubast tuld nautida.

Kaminasüdamiku kolde allosas on turvaline piire, mis takistab puude väljakukkumist kaminast või puude kukkumist vastu klaasi.

Värske õhu sisselaskeava asub tuhasahtli küljes, mille vahendusel on mugav õhu sissevõttu reguleerida. Jahedam välisõhk suunatakse klaasile, tekitades sinna õhukardina, mis takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

 

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva