Malmist kaminasüdamik KAWMET W17 12,3kW ECO

Kuumakse al. 28,84  / 60 kuud

882,00 

Tasuta tarne

Malmist kaminasüdamik KAWMET W17 12,3kW ECO on soodne ja kiire lahendus Sinu uue kamina ehitamiseks. Seda kaminasüdamikku kasutades on võimalik ehitada ja disainida just selline kamin, millest Sa alati unistanud oled.

Malmist kaminasüdamik KAWMET W17 12,3kW ECO on varustatud koldelae peegli ehk deflektoriga, mis koos heitgaaside järelpõletussüsteemiga tagavad puhta ja tõhusa põlemise.

Kaminasüdamiku suur klaasuks võimaldab nautida elavat tuld aga lisaks sellele saad nautida ka hubast soojust kuna soojuse paremaks ja pikemaaegsemaks eraldamiseks on kaminasüdamiku pinnal tihedalt asetsevad ribid.

Loomulikult ei puudu kaminasüdamikuld ka puhta klaasi süsteem, mis suunab jaheda välisõhu klaasile tekitades õhukardina ja takistades liigse tahma ladestumist.

Kaminasüdamiku kolde allosas on turvaline piire, mis takistab puude väljakukkumist kaminast või puude kukkumist vastu klaasi.

Värske õhu sisselaskeava asub tuhasahtli küljes, mille vahendusel on mugav õhu sissevõttu reguleerida.

Soovi korral on võimalik juurde soetada reguleeritavate jalgadega tugev metallist alus mõõtmetega 39 x 71,5 x 43 cm, mis tagab kaminasüdamiku stabiilse ja tõrgeteta paigalduse.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva