Keskküttekamin Aquaflam Vario Barma 11/5kW

Kuumakse al. 83,89  / 60 kuud

2601,00 2796,00 

Tasuta tarne

Keskküttekamin Aquaflam Vario Barma 11/5kW sobib suurepäraselt kõigile neile, kes soovivad kütta eluruume või tarbevett ja nautida samaaegselt elavat tuld. Sel kaminal on 10,2 liitrine soojusvaheti ja see kütab ära kuni 300 m³ suuruse ruumi(d).

Keskküttekamin on ideaalne abimees olukordades, kus olemasolev küttesüsteem (nt õhk-vesi soojuspump) jääb kütmisel suurte külmakraadide puhul hätta või olemasolev küttesüsteem on ühel või teisel põhjusel rivist väljas.

Antud keskküttekamin on varustatud puhta klaasi süsteemiga, mis takistab eelsoojendatud õhuvoolu abil liigse tahma kogunemist klaaspinnale.

Keskküttekamin Aquaflam Vario Barma 11/5kW on võimalik vastavalt personaalsele eelistusele soetada kolme erineva keraamilise plaadiga (pähkel, vaher, valge tamm) ja kahe erineva õhu sissevõtu reguleerimise süsteemiga – manuaalne ja poolautomaatne.

Kamina tagaküljel on välisõhu võtmise võimalus, mis tagab välisõhu juurdevoolu otse koldesse ja mille tulemuseks on parem põlemine. Õhu sissevõtuava on läbimõõduga 120 mm.

Antud keskküttekamin vastab kõige rangematele Euroopa standarditele BImSchV – Stufe 2, Ekodesign.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva