Keskküttekamin Aquaflam 7

Kuumakse al. 113,82  / 60 kuud

4148,00 4486,00 

Tasuta tarne

Keskküttekamin Aquaflam 7 sobib suurepäraselt kõigile neile, kes soovivad kütta eluruume või tarbevett ja nautida samaaegselt elavat tuld. Sel kaminal on 22 liitrine soojusvaheti ja see kütab ära kuni 200 m³ suuruse ruumi(d). Küttesüsteemiga mugavamaks ühendamiseks on ühendused olemas mõlemal pool kaminat.

Keskküttekamin on ideaalne abimees olukordades, kus olemasolev küttesüsteem (nt õhk-vesi soojuspump) jääb kütmisel suurte külmakraadide puhul hätta või olemasolev küttesüsteem on ühel või teisel põhjusel rivist väljas.

Antud keskküttekamin on varustatud puhta klaasi süsteemiga, mis takistab eelsoojendatud õhuvoolu abil liigse tahma kogunemist klaaspinnale.

Keskküttekamin Aquaflam 7 on võimalik vastavalt personaalsele eelistusele soetada neljas erinevas värvitoonis ja kolme erineva õhu sissevõtu reguleerimise süsteemiga – manuaalne, poolautomaatne ja täisautomaatne.

Kaminale on sisse ehitatud välisõhu võtmise võimalus, mis tagab välisõhu juurdevoolu otse koldesse ja mille tulemuseks on parem põlemine. Õhu sissevõtuava on läbimõõduga 120 mm.

Antud keskküttekamin vastab kõige rangematele Euroopa standarditele BImSchV – Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva