Kaminasüdamik Kratki NBC 10kW Lift

Kuumakse al. 106,11  / 60 kuud

3694,00 3726,00 

Tasuta tarne

Ülestõstetava uksega kaminasüdamik Kratki NBC 10kW Lift on ideaalne lahendus kaasaegse ja elegantse kamina ehitamiseks. Seda kaminasüdamikku kasutades on võimalik ehitada ja disainida just selline kamin, millest alati unistanud oled.

Kaminasüdamik Kratki NBC 10kW Lift on valmistatud kvaliteetsest kõrgetele temperatuuridele vastupidavast terasest. Terasest elemendid on välja lõigatud kaasaegsete laserseadmete abil ja painutatud täpsete CNC painutusmasinatega. Kaminasüdamiku suurepärase tiheduse tagavad tugevad keevisõmblused.

Kaminasüdamiku kolle on varustatud kuumakindla TERMOTEC keraamikaga, mis on soojust akumuleeriv materjal ja talub temperatuuri kuni 660°C. Kolde sisu on võimalik vastavalt oma või sisedisaineri nägemusele muuta, valikus on hele ja tume koldesisu, mis näevad muljetavaldavalt kaunid välja. Kaminasüdamik on varustatud koldelae peegli ehk deflektoriga, mis vastutab kütuseosakeste järelpõlemise eest. Deflektor suurendab ühtlasi põlemise efektiivsust, tagab parema energiakasutuse ja minimeerib kahjulike ainete eraldumist keskkonda. Tänu kaasaegsetele tehnilistele lahendustele vastab see kaminasüdamik ka kõige rangematele keskkonnastandarditele, sealhulgas Saksa BImSchV 2 standardile.

Kratki NBC 10kW Lift Kkaminasüdamikul on suur ülestõstetav klaasuks, mille klaas on äärtest stiilse musta pealetrükiga. Suur klaaspind võimaldab elavat ja hubast tuld nautida suisa kolmest küljest korraga. Ülestõstetava ukse puhul on kasutatud kvaliteetseid mehhanisme, mis tagavad ukse vaikse ja tõrgeteta töö. Ust on võimalik vajadusel avada ka küljele, et oleks soovi korral võimalik klaasi puhastada. Ukseraam on valmistatud suletud profiilist, mis muudab selle stabiilseks ja vastupidavaks kõrgete temperatuuridega kaasnevatele pingetele.

Kaminasüdamik on varustatud puhta klaasi süsteemiga, jahedam välisõhk suunatakse klaasile, tekitades sinna õhukardina, mis takistab liigse tahma ladestumist klaaspinnale.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva