Kamina halg Golden Wood 1kg

2,50 

Soovid nautida mõnusat kaminatuld kõikjal, kus parasjagu oled? Oled väsinud võrkkotis halupuude vedamisest ja halupuudega kaasnevast puiduprügist? Kaminahalg Golden Wood on mugav alternatiiv tavapärasele halupuule ja sobib suurepäraselt kasutamiseks kaminates ja klaasuksega ahjudes.

Sellel on vähemalt kaks korda suurem kütteväärtus võrreldes tavalise halupuiduga ja ei see ei vaja süütamiseks mingit tulealustust kuna taaskasutatud paberist pakend on ühtlasi tulealustusmaterjali eest.

Kaminahalg Golden Wood on valmistatud pressitud saepurust ja parafiiniga taimevahades leotatud energiapajust. See põleb praktiliselt täielikult, jätmata tuhka ja tagab korstna seinte suurema puhtuse kuna erinevalt puudest on selle niiskussisaldus minimaalne.

Golden Wood 1kg kaminahalu põlemisaeg on ligikaudu 2 tundi, seega ideaalne elava tule pikemaks nautimiseks. Ääretult lihtne kaasa võtta matkale, metsa- või jahimajja, koju või suvilasse ja miks mitte kingituseks.

Minimaalne ostukogus 3 tükki.

Laost otsas

Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.