Biopõleti SIMPLEfire Simplebox 500

Kuumakse al. 15,01  / 48 kuud

417,00 

Tasuta tarne

Biopõleti SIMPLEfire Simplebox 500 kasutab põlemiseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli ja pakub tule maagiat ilma suitsuta, ilma gaasita, lõhnatult ja ohutult.

See vabaltseisev biopõleti sobib ideaalselt igasse interjööri kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Tänu oma kompaktsele suurusele saab antud biopõleti paigutada peaaegu kõikjale ja seda on lihtne tõsta ühest kohast teise. Sobib suurepäraselt ka tavalise kamina sisse või lauale. Bioetanool põleb puhtalt (ei lõhna, ei suitse, ei tahma) ja on usaldusväärne ning ohutu.

Biopõleti kasutamine on ääretult lihtne, vala lihtsalt bioetanool anumasse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Selle küttevõimsus on umbes 2kW ja 100% soojusest eraldub ruumi. Üks liiter bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 1,5-2 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.