854,00 921,00 
854,00 921,00 
503,00 561,00 
503,00 561,00 
570,00 628,00 
571,00 628,00 
Must
Valge
Roostevaba
950,00 
Must
Valge
Roostevaba
998,00 
Must
Valge
Roostevaba
1253,00 
Must
Valge
Roostevaba
522,00 561,00 
477,00 515,00 
Must
Valge
Roostevaba
621,00 
618,00 686,00 
426,00 484,00 
388,00 
417,00 
1498,00 
1069,00 
Must
Valge
1599,00 
Must
Valge
3255,00 

Kui Sinu hinges on suur soov elavat tuld nautida aga puuhalgude tassimine ja tuha väljavedamine pole Sinu meelistegevused, siis tasub tavapärase kamina asemel piiluda biokamina poole. Samuti on biokamin hea lahendus sinna, kuhu suitsulõõr ei ulatu ja päris kaminat ehitada pole võimalik või otstarbekas.

Kuigi ka biokaminad eraldavad põlemise hetkel hubast soojust (olenevalt mudelist 2-5kW), on tegemist siiski eelkõige ilukaminatega ja sisustustoodetega, mis annavad võimaluse pärast väsitavat tööpäeva- või nädalat nautida koos pere või kallimaga elavat tuld ja unustada hetkeks kõik argimured.

Biokamin rahustab, loob hubase atmosfääri ja püüab interjööris pilke disainielemendina.

Biokaminaid on väga erineva suuruse ja kujuga, mille hulgast leiab kindlasti endale meelepärase. Tootevalikus on erinevate mõõtude ja disainidega valmiskaminaid, mida saab hõlpsasti lauale, põrandale või muule tasapinnale asetada või seinale riputada. Samuti on kaminaid, mida saab süvistada kas siis seina või tasapinna sisse. Süvistatavad biokaminad võimaldavad ehitada erinevaid disainkaminaid, kus võimalused on piiritud.

Populaarsed on ka erinevad biopõletid, mida on võimalik paigutada näiteks olemasoleva lahtise või kinnise kamina kolde sisse. Nõnda saavad uue hingamise ka need vanad ja väärikad kaminad, millel puudub tõmme. Väiksemad biokaminad ja biopõletid sobivad kusjuures ideaalselt ka kingituseks!

Põhjuseid ja eeliseid, mis valida just biokamin, on mitmeid ja toome need siinkohal ka välja.

Biokaminad on turvalised ja ohutud

Biokaminad kasutavad põlemiseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt. See ei lõhna, ei suitse, ei tahma ja on seeläbi täiesti ohutu.

Loomulikult tasub meeles pidada, et tegemist on päris tulega ja sellest tulenevalt tuleb järgida elementaarseid tuleohutusnõudeid nagu ka küünalde jms puhul. Samuti tasub bioetanooli käsitleda ettevaatlikkuse ja täpsusega.

Biokaminad on keskkonnasõbralikud

Biokaminad sobivad ideaalselt rohelise mõteviisiga inimestele, sest kütuseks kasutatav bioetanool on looduslikust toorainest valmistatud põletusvedelik ja see on üdini keskkonnasõbralik. Bioetanool ei saasta põlemisel keskkonda, see laguneb põlemisel looduses esinevateks algaineteks nagu veeaur ja süsihappegaas ning sedagi väikeses koguses.

Biokaminad ei vaja korstent ega ventilatsiooni

Biokaminad sobivad suurepäraselt kodudesse ja ärihoonetesse kus puudub korsten ja klassikalist kaminat seetõttu paigaldada pole võimalik.

Ühtlasi ei vaja biokaminad spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi kuna bioetanool põleb ääretult puhtalt nagu eespool mainitud.

Biokaminaid on lihtne paigaldada ja kasutada

Biokamina paigaldamine pole keeruline, selleks pole vaja inseneriharidust ega aastatepikkust kogemust paigaldamisel. Valmiskaminaid saab kerge vaevaga ühest ruumist teise tõsta ja sellega saab hakkama absoluutselt igaüks. Seina ja tasapinna sisse süvistatavad biokaminad vajavad küll natuke osavamaid töökäsi aga neid ei pea tingimata paigaldama kutsetunnistustega kaminameistrid, sellega saavad suurepäraselt hakkama kõik üldehitusega kokku puutunud töökad inimesed.

Tänu puhtale põlemisele võib biokamina paigaldada kõikjale, kuhu soov on – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse, kliente teenindavatesse asutustesse, samuti välja terassile, rõdule jne. Soovi korral võid biokamina paigutada ruumi keskele, mis annab võimaluse nautida elavat tuld igast küljest. Samuti saab biokaminat kasutada kahe ruumi (nt köök ja elutuba) eraldajana.

Nende kaminate kasutamine on samuti väga lihtne ja sellega saab hakkama igaüks. Bioetanool tuleb lihtsalt valada biokamina põletisse, süüdata see ja koheselt saabki nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Siinkohal tasub meeles pidada, et enne uue koguse bioetanooli valamist põletisse, tuleb ohutuse huvides kindlasti oodata selle mahajahtumist.

Miks osta biokamin meie e-poest?

Meie e-poes pole sa tootevalikut tehes kunagi üksi, me tunneme biokaminaid läbi ja lõhki ning aitame soovi korral valida just Sinu vajadustele vastava biokamina või biopõleti. Ja mitte ainult, me pakume müüdavatele toodetele ka professionaalset paigaldust. Meie tiimis on pikaaegsete kogemustega kaminameistrid, kes paigaldavad või ehitavad Sulle hea meelega täpselt sellise biokamina, millest kogu oma elu unistanud oled. Soovid näha meie referentse ja saada inspiratsiooni? Valiku meie meistrite poolt tehtud kaminaid leiad eeltoodud lingilt.

Meil on paindlikud ja turvalised maksevõimalused! Soovitud toodete eest on võimalik tasuda kõigi Eesti pangalinkide vahendusel, deebet- või krediitkaardiga, järelmaksuga mitmes osas või siis lihtsalt tavapärase ülekandega. Ja seda kõike nii e-poes kui e-poe väliselt oste sooritades.

Mõnusat elava tule nautimist!