Biokamin seinale InFire Murall 800

Kuumakse al. 31,37  / 60 kuud

961,00 

Tasuta tarne

InFire Murall 800 on stiilne biokamin seinale riputamiseks. Selle biokamina kaunis disain ja elava tulega kaasnev maagiline atmosfäär muudavad iga interjööri täiuslikuks. Läbimõeldud detailid teevad antud biokamina suurepäraseks igast vaatenurgast vaadatuna.

InFire Murall 800 biokamin sobib ideaalselt korterisse, eramusse, hotelli, restorani ja teistesse interjööridesse kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Bioetanool põleb puhtalt (ei lõhna, ei suitse, ei tahma) ja on usaldusväärne ning ohutu. Biokamin on varustatud 4 mm paksuse ja õrnalt toonitud karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Murall 800 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Üks liiter bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 3-5 tundi.

Antud biokamin pole mõeldud kasutamiseks puitlaast- , kipsplaadist ega tapeediga kaetud seintel.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva