Biokamin seinale InFire Murall 1200

Kuumakse al. 51,10  / 60 kuud

1570,00 

Tasuta tarne

InFire Murall 1200 on stiilne biokamin seinale riputamiseks. Selle biokamina kaunis disain ja elava tulega kaasnev maagiline atmosfäär muudavad iga interjööri täiuslikuks. Läbimõeldud detailid teevad antud biokamina suurepäraseks igast vaatenurgast vaadatuna.

InFire Murall 1200 biokamin sobib ideaalselt korterisse, eramusse, hotelli, restorani ja teistesse interjööridesse kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Bioetanool põleb puhtalt (ei lõhna, ei suitse, ei tahma) ja on usaldusväärne ning ohutu. Antud biokamin pakub 120 cm laiuse juures suisa 80 cm pikkust tulejoont. Biokamin on varustatud 4 mm paksuse ja õrnalt toonitud karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Murall 1200 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Kaks liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-3 tundi.

Antud biokamin pole mõeldud kasutamiseks puitlaast- , kipsplaadist ega tapeediga kaetud seintel.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva