Biokamin InFire Spectrum

Kuumakse al. 61,34  / 60 kuud

1829,00 

Tasuta tarne

InFire Spectrum on kaasaegse disaini ja ainulaadse vormiga biokamin, mis sobib suurepäraselt igasse tänapäevasesse interjööri. See võimaldab nautida elavat tuld kahest küljest korraga või avatud ruumilahenduse puhul kahest erinevast ruumist samaaegselt. Hästi läbimõeldud disain võimaldab kasutada biokamina alumist osa riiulina.

Biokamin ei vaja korstnaühendust ega ka spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi ja sobib seetõttu absoluutselt kõikjale – kodudesse, kontoritesse, restoranidesse või teistesse kliente teenindavatesse ruumidesse. Võid kindel olla, et InFire Spectrum biokamin oma moodsa disainiga ei jää märkamatuks kellelegi. Kamin on varustatud 4 mm paksuse õrnalt toonitud karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Spectrum biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Kaks liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-4 tundi.

Tarneaeg: 10-20 tööpäeva