Biokamin InFire Inside U1200

Kuumakse al. 55,87  / 60 kuud

1674,00 

Tasuta tarne

Seina sisse süvistatav InFire Inside U1200 biokamin on atraktiivne ja stiilne võimalus kahe ruumi eraldamiseks. Kamina karkassil on sisseehitatud soojustus, mis võimaldab seda turvaliselt paigaldada ka MDF- või kipsplaadist seintesse.

See sobib ideaalselt korterisse, eramusse, hotelli, restorani ja teistesse interjööridesse kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Antud biokamin võimaldab nautida kaunist ja visuaalselt efektset tulejoont kolmest küljest korraga.

InFire Inside U1200 on suurim integreeritav biokamin Infire U-seeria tootevalikus, pakkudes 120 cm laiuse juures suisa meetri pikkust tulejoont. Biokamin on varustatud kolme 4 mm karastatud klaasiga, mis suurendavad ohutust ja stabiliseerivad tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Inside U1200 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Kolm liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 1-2 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva