Biokamin InFire Inside U1000V1

Kuumakse al. 44,10  / 60 kuud

1314,00 

Tasuta tarne

Seina sisse süvistatav InFire Inside U1000V1 biokamin on atraktiivne ja stiilne võimalus kahe ruumi eraldamiseks. Kamina karkassil on sisseehitatud soojustus, mis võimaldab seda turvaliselt paigaldada ka MDF- või kipsplaadist seintesse.

See sobib ideaalselt korterisse, eramusse, hotelli, restorani ja teistesse interjööridesse kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Antud biokamin võimaldab nautida kaunist ja visuaalselt efektset tulejoont kolmest küljest korraga.

Biokamin on varustatud kolme 4 mm karastatud klaasiga, mis suurendavad ohutust ja stabiliseerivad tulejoont. Kuna antud kaminal puuduvad väljaulatuvad servad, mis kataksid süvendi ebatasasused, siis peab süvend olema hästi viimistletud servadega. Samas võimaldab katvate servade puudumine paigaldada biokaminat vajadusel ka sügavamale süvendisse, kui vastav soov on või sisedisainer seda interjööris nõnda ette näeb.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Inside U1000V1 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Üks liiter bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 3-5 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva