Biokamin InFire Inside L1100V2

Kuumakse al. 48,16  / 60 kuud

1443,00 

Tasuta tarne

Atraktiivne seina sisse süvistatav vasakpoolse nurgaga InFire Inside L1100V2 biokamin sobib ideaalselt korterisse, eramusse, hotelli, restorani ja teistesse interjööridesse kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Antud biokamin võimaldab nautida kaunist ja visuaalselt efektset tulejoont kahest küljest korraga.

Biokamin on varustatud 4 mm karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont. Kuna antud kaminal puuduvad väljaulatuvad servad, mis kataksid süvendi ebatasasused, siis peab süvend olema hästi viimistletud servadega. Samas võimaldab katvate servade puudumine paigaldada biokaminat vajadusel ka sügavamale süvendisse, kui vastav soov on või sisedisainer seda interjööris nõnda ette näeb.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Inside L1100V2 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Kaks liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-4 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva