Biokamin InFire Inside C1000V2

Kuumakse al. 37,86  / 60 kuud

1129,00 

Tasuta tarne

Seina sisse süvistatav InFire Inside C1000V2 biokamin sobib ideaalselt korterisse, eramusse, hotelli, restorani ja teistesse interjööridesse kuna see ei vaja korstnaühendust ega spetsiaalset ventilatsioonisüsteemi. Antud biokamin võimaldab nautida pikka, atraktiivset ja visuaalselt efektset tulejoont suisa kolmest küljest korraga.

Biokaminal on 2,5 cm servad, mis katavad kenasti ära seinaava ebatasasused ja eraldi viimistlust paigaldusejärgselt kamin ei vaja. Kamin on varustatud 4 mm karastatud klaasiga, mis suurendab ohutust ja stabiliseerib tulejoont.

See biokamin kasutab kütuseks ökoloogiliselt puhast bioetanooli, mis põleb ääretult puhtalt, pakkudes tule maagiat suitsuta, gaasita, lõhnatult ja ohutult.

InFire Inside C1000V2 biokamina kasutamine on väga lihtne, vala lihtsalt bioetanool kamina põletisse, süüta see ja saadki koheselt nautida elavat tuld ja sellega kaasnevat soojust. Kaks liitrit bioetanooli võimaldab nautida tuld ja soojust 2-3 tundi.

Tarneaeg: 5-8 tööpäeva
Meie veebileht kasutab küpsiseid, mis muudavad meie veebilehe kasutamise meeldivaks kogemuseks. Jätkates nõustud küpsiste kasutamisega. Lisateavet leiad meie privaatsustingimustest.